Tefcold Koelkist | Ebc | Wit | 414l | +3°c/+10°c | Statisch | Kanteldeksel | Wielen | 1516x696x857(h)mm
€765,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Koelkist | Ebc | Wit | 414l | +3°c/+10°c | Statisch | Kanteldeksel | Wielen | 1516x696x857(h)mm | 1382x472x686(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€765,00 excl. btw
€925,65 incl. btw
Of €308,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 48252 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De koelkisten uit de EBC-serie Tefcold worden gekenmerkt door een ruime inhoud, groot gebruiksgemak en bovendien een laag energieverbruik. De serie is verkrijgbaar in diverse formaten, zodat er voor haast elke situatie een geschikte koelkist uit deze serie beschikbaar is.
Zuinig & VerantwoordDe koelkisten zijn voorzien statische koeling met temperatuurbereik +3°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Daarnaast zijn de EBC-koelkisten voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinig apparaat hebt, en maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimaal GebruiksgemakDe Tefcold EBC-serie is uitgevoerd met dichte klapdeksels met ergonomisch handvat en een standaard slot. Daarnaast is optioneel interne LED-verlichting beschikbaar en zijn de apparaten voorzien rollers voor eenvoudig verplaatsen, wat bijvoorbeeld schoonmaken onder en rondom het apparaat veel gemakkelijker maakt.
Let op, op de hoofdafbeelding is analoge bediening/thermometer te zien; het apparaat heeft een digitaal bedieningspaneel.
Bestel de Tefcold Koelkist | EBC | Wit | 414L | +3°C/+10°C | Statisch | Kanteldeksel | Wielen | 1516x696x857(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zuinig & VerantwoordDe koelkisten zijn voorzien statische koeling met temperatuurbereik +3°C/+10°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. Daarnaast zijn de EBC-koelkisten voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinig apparaat hebt, en maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Optimaal GebruiksgemakDe Tefcold EBC-serie is uitgevoerd met dichte klapdeksels met ergonomisch handvat en een standaard slot. Daarnaast is optioneel interne LED-verlichting beschikbaar en zijn de apparaten voorzien rollers voor eenvoudig verplaatsen, wat bijvoorbeeld schoonmaken onder en rondom het apparaat veel gemakkelijker maakt.
Let op, op de hoofdafbeelding is analoge bediening/thermometer te zien; het apparaat heeft een digitaal bedieningspaneel.
Specificaties
| Serie | Tefcold EBC |
|---|---|
| Type | EBC53 |
| Bruto inhoud | 414 liter |
| Binnenafmetingen | B 1382 x D 472 x H 686 mm |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +3°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (72 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 67 mm (33 kg/m³) |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Optie |
| Deksel(s) | Kanteldeksel |
| Dekselvorm | Vlak |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,65 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 967 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 53 kg |
| Breedte | 1516 mm |
| Diepte | 696 mm |
| Hoogte | 857 mm |
Bestel de Tefcold Koelkist | EBC | Wit | 414L | +3°C/+10°C | Statisch | Kanteldeksel | Wielen | 1516x696x857(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 48252 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


