Tefcold Koelkist | Isc-sd | Wit | 286l | +1°c/+9°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1014x635x892(h)mm
€720,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Koelkist | Isc-sd | Wit | 286l | +1°c/+9°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1014x635x892(h)mm | 890x510x715(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€720,00 excl. btw
€871,20 incl. btw
Of €290,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 71547 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ISC-SD koelkist is een uitstekende aanvulling voor een drukke bar of club. Het stelt barpersoneel in staat om snel en efficiënt flessen bier of cider te serveren zonder de bar te hoeven verlaten of zich om te draaien om de koelkasten achter de bar te komen. Hierdoor wordt de wachtrij de bar verkort en de bediening klanten versneld. De dichte schuifdeksels bieden snelle toegang tot een grote opslagcapaciteit.
Statische KoelingDeze koelkist is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +1°C tot +9°C. Dankzij klimaatklasse 7 blijft de inhoud ook in warme omgevingen (tot +35°C) perfect gekoeld. Met een indrukwekkend energielabel B is dit apparaat zeer zuinig in verbruik. De koelkist is uitgerust met een elektronische regelaar, een thermometer en een handige automatische ontdooifunctie voor optimaal onderhoudsgemak.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkist is ideaal voor de opslag kratten bier en frisdrank, waarbij de dichte schuifdeksels direct toegang bieden tot de voorraad. Voor razendsnel bijvullen is de volledige bovenkant zelfs verwijderbaar, wat het laden grote aantallen flessen of kratten aanzienlijk vergemakkelijkt. Voor maximale mobiliteit is de serie standaard voorzien stevige zwenkwielen met rem, zodat de kist eenvoudig te verplaatsen én stabiel te plaatsen is.
Bestel de Tefcold Koelkist | ISC-SD | Wit | 286L | +1°C/+9°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1014x635x892(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Statische KoelingDeze koelkist is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +1°C tot +9°C. Dankzij klimaatklasse 7 blijft de inhoud ook in warme omgevingen (tot +35°C) perfect gekoeld. Met een indrukwekkend energielabel B is dit apparaat zeer zuinig in verbruik. De koelkist is uitgerust met een elektronische regelaar, een thermometer en een handige automatische ontdooifunctie voor optimaal onderhoudsgemak.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkist is ideaal voor de opslag kratten bier en frisdrank, waarbij de dichte schuifdeksels direct toegang bieden tot de voorraad. Voor razendsnel bijvullen is de volledige bovenkant zelfs verwijderbaar, wat het laden grote aantallen flessen of kratten aanzienlijk vergemakkelijkt. Voor maximale mobiliteit is de serie standaard voorzien stevige zwenkwielen met rem, zodat de kist eenvoudig te verplaatsen én stabiel te plaatsen is.
Specificaties
| Serie | Tefcold ISC-SD |
|---|---|
| Type | ISC302SD |
| Bruto inhoud | 286 liter |
| Binnenafmetingen | B 890 x D 510 x H 715 mm |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +1°C / +9°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (70 g) |
| Klimaatklasse | 7 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 35°C (75% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (dicht) |
| Dekselvorm | Vlak |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 47 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,56 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 205 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 14,4 |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 55 kg |
| Breedte | 1014 mm |
| Diepte | 635 mm |
| Hoogte | 892 mm |
Bestel de Tefcold Koelkist | ISC-SD | Wit | 286L | +1°C/+9°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1014x635x892(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 71547 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


