Liebherr Koelkist | Energiezuinig | 296l | Wit | +2°c/+15°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1045x680x825(h)mm
€845,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Liebherr Koelkist | Energiezuinig | 296l | Wit | +2°c/+15°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1045x680x825(h)mm | 920x535x523(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€845,00 excl. btw
€1.022,45 incl. btw
Of €340,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Liebherr |
| Artikelnummer: | MRHsc-2852-40-T |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkist Liebherr is ideaal voor het koelen bijvoorbeeld (grote aantallen) dranken, waarbij de soepel glijdende aluminium schuifdeksels zorgen dat de inhoud eenvoudig toegankelijk is.
Zéér Zuinig & VerantwoordDe koelkist is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +2°C/+15°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Daarnaast is de koelkist voorzien energielabel A, het meest zuinige label, maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardig OntwerpDe Liebherr koelkist is uitgevoerd in witgelakte stalen behuizing met geborsteld aluminium afwerking in de omlijsting aan de bovenkant, voor een nette en luxe uitstraling, waarbij de geïsoleerde dichte aluminium schuifdeksels moeiteloos en soepel open- en dichtgeschoven kunnen worden.
Het interieur in aluminium met gehamerd reliëf zorgt voor eenvoudig schoonmaken en voorkomt tegelijkertijd dat zwaardere producten als kratten en volle flessen snel zichtbare beschadigingen kunnen achterlaten.
Optimaal GebruiksgemakDe stevige dubbele zwenkwielen met rem zorgen voor eenvoudig verplaatsen en de dooiwaterafvoer maakt het gebruiksgemak compleet. En er zijn diverse opties en accessoires verkrijgbaar voor deze serie, zoals een slot, verschillende formaten draadmanden en een set stootbumpers!
Let op, in de productafbeeldingen weergegeven toebehoren en accessoires zijn ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Liebherr Koelkist | Energiezuinig | 296L | Wit | +2°C/+15°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1045x680x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zéér Zuinig & VerantwoordDe koelkist is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +2°C/+15°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige draaiknopbediening.
Daarnaast is de koelkist voorzien energielabel A, het meest zuinige label, maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Hoogwaardig OntwerpDe Liebherr koelkist is uitgevoerd in witgelakte stalen behuizing met geborsteld aluminium afwerking in de omlijsting aan de bovenkant, voor een nette en luxe uitstraling, waarbij de geïsoleerde dichte aluminium schuifdeksels moeiteloos en soepel open- en dichtgeschoven kunnen worden.
Het interieur in aluminium met gehamerd reliëf zorgt voor eenvoudig schoonmaken en voorkomt tegelijkertijd dat zwaardere producten als kratten en volle flessen snel zichtbare beschadigingen kunnen achterlaten.
Optimaal GebruiksgemakDe stevige dubbele zwenkwielen met rem zorgen voor eenvoudig verplaatsen en de dooiwaterafvoer maakt het gebruiksgemak compleet. En er zijn diverse opties en accessoires verkrijgbaar voor deze serie, zoals een slot, verschillende formaten draadmanden en een set stootbumpers!
Let op, in de productafbeeldingen weergegeven toebehoren en accessoires zijn ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Type | Liebherr MRHsc 2852-40 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 296 liter |
| Binnenafmetingen | B 920 x D 535 x H 523 mm |
| Materiaal | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern), gehamerd reliëf (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +15°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 30°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Mandformaat | B 210 / 250 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deksel(s) | Dichte schuifdeksels |
| Slot | Optie |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,37 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 134 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 8,9 |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 48,1 kg |
| Breedte | 1045 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 825 mm |
Bestel de Liebherr Koelkist | Energiezuinig | 296L | Wit | +2°C/+15°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1045x680x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | MRHsc-2852-40-T |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


