Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (165x100mm) | 60°c/300°c | 1.6kw (230v) | Timer | 325x400x245(h)mm
€354,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (165x100mm) | 60°c/300°c | 1.6kw (230v) | Timer | 325x400x245(h)mm | 1.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€354,00 excl. btw
€428,34 incl. btw
Of €142,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | DA564 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bereid keer op keer perfect goudbruine, knapperige wafels met het professionele wafelijzer Buffalo. Ontworpen voor dagelijks intensief gebruik combineert dit wafelijzer betrouwbaarheid, kracht en gebruiksgemak. Zodra het apparaat op temperatuur is, giet je eenvoudig het beslag op de platen, sluit je het deksel en doet de ingebouwde timer de rest – voor elke keer consistente resultaten.
Met een vermogen 1,6 kW produceert de Buffalo wafelmaker tot wel 60 wafels per uur, waardoor hij ideaal is voor drukke restaurants, foodcourts en hotels. Na gebruik is het wafelijzer dankzij de duurzame constructie en gladde oppervlakken eenvoudig schoon te maken, zodat je snel weer klaar bent voor de volgende ronde.
Bestel de Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (165x100mm) | 60°C/300°C | 1.6kW (230V) | Timer | 325x400x245(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een vermogen 1,6 kW produceert de Buffalo wafelmaker tot wel 60 wafels per uur, waardoor hij ideaal is voor drukke restaurants, foodcourts en hotels. Na gebruik is het wafelijzer dankzij de duurzame constructie en gladde oppervlakken eenvoudig schoon te maken, zodat je snel weer klaar bent voor de volgende ronde.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Belgisch |
| Wafelmaat | 165 x 100 mm |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Aluminium (antikleefcoating) |
| Temperatuurbereik | 60°C / 300°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 1,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,7 kg |
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 245 mm |
Bestel de Buffalo Wafelijzer | Enkel | Belgische Wafels (165x100mm) | 60°C/300°C | 1.6kW (230V) | Timer | 325x400x245(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | DA564 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


