Caterchef Hokker Voorzien Van Extra Grote Brander | 11kw | 540x540x400(h)mm
€690,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Hokker Voorzien Van Extra Grote Brander | 11kw | 540x540x400(h)mm | 11kW | 540x540x400(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€690,00 excl. btw
€834,90 incl. btw
Of €278,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680011 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Voorzien een extra grote brander, waakvlam en thermokoppel.
Meegeleverde accessoires: LPG- opening meegeleverd
Bediening: Manueel
Type kookplaat: Gas
Met morspan: Ja
Met thermokoppel: Ja
Met waakvlam: Nee
Piëzo ontsteking: Nee
Verstelbare poten: Ja
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 21,4 kg
Materiaal: RVS
Benodigde aansluiting: Gas aansluiting 1/2
Aansluiting voeding: Aardgas, Propaangas
Vermogen gas: 11000W
Afmeting: 540x540x400(h)mm
Bestel de CaterChef Hokker voorzien van extra grote brander | 11kW | 540x540x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Meegeleverde accessoires: LPG- opening meegeleverd
Bediening: Manueel
Type kookplaat: Gas
Met morspan: Ja
Met thermokoppel: Ja
Met waakvlam: Nee
Piëzo ontsteking: Nee
Verstelbare poten: Ja
Aantal onafhankelijke zones: 1
Gewicht netto: 21,4 kg
Materiaal: RVS
Benodigde aansluiting: Gas aansluiting 1/2
Aansluiting voeding: Aardgas, Propaangas
Vermogen gas: 11000W
Afmeting: 540x540x400(h)mm
Specificaties
| Breedte | 540mm |
|---|---|
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 400mm |
| kW | 11 |
| Gewicht | 21.4kg |
Bestel de CaterChef Hokker voorzien van extra grote brander | 11kW | 540x540x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680011 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
