Buffalo Hamburgerpers | Handmatig (hefboom) | ø100mm | 280x280x270(h)mm
€214,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Hamburgerpers | Handmatig (hefboom) | ø100mm | 280x280x270(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€214,00 excl. btw
€258,94 incl. btw
Of €86,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | CE225 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Garandeer consistent gevormde hamburgers elke keer met deze Buffalo handmatige hamburgerpers met hefboommechanisme. Ontworpen met een sterke, hoogwaardige pers, produceert de machine uniforme Ø 100 mm hamburgers consistent, zodat klanten perfect gevormde burgers ontvangen - allemaal zonder de noodzaak een elektrische stroomvoorziening.
Gemaakt geanodiseerd aluminium, is de machine gemakkelijk schoon te maken, maar toch licht genoeg voor transport - zodat praktisch overal heerlijke hamburgers kunnen worden bereid. De pers is ook eenvoudig te gebruiken, waardoor het eenvoudig is om grote hoeveelheden hamburgers te produceren zonder tijdrovend handmatig vormen.
Ontworpen voor betrouwbaarheid en prestaties, is de Buffalo hamburgerpers een uitstekende keuze voor kleinere bedrijven zoals boerderijwinkels, kleine slagers of start-ups.
Bestel de Buffalo Hamburgerpers | Handmatig (Hefboom) | Ø100mm | 280x280x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gemaakt geanodiseerd aluminium, is de machine gemakkelijk schoon te maken, maar toch licht genoeg voor transport - zodat praktisch overal heerlijke hamburgers kunnen worden bereid. De pers is ook eenvoudig te gebruiken, waardoor het eenvoudig is om grote hoeveelheden hamburgers te produceren zonder tijdrovend handmatig vormen.
Ontworpen voor betrouwbaarheid en prestaties, is de Buffalo hamburgerpers een uitstekende keuze voor kleinere bedrijven zoals boerderijwinkels, kleine slagers of start-ups.
Specificaties
| Capaciteit | Ø 100 mm / ≤ 138 g |
|---|---|
| Bediening | Handmatig (hefboom) |
| Materiaal | Aluminium, RVS |
| Gewicht | 4,7 kg |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de Buffalo Hamburgerpers | Handmatig (Hefboom) | Ø100mm | 280x280x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | CE225 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


