Tefcold Glasbevriezer | 112l | Rvs | -2°c/-15°c | Geforceerd | 595x525x875(h)mm
€1.355,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Glasbevriezer | 112l | Rvs | -2°c/-15°c | Geforceerd | 595x525x875(h)mm | 485x395x676(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.355,00 excl. btw
€1.639,55 incl. btw
Of €546,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 16326 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze unieke GF200VSG glasbevriezer Tefcold is speciaal bestemd voor het ijskoud maken glazen, bijvoorbeeld voor het serveren ijskoude dranken, cocktails of shots in bevroren glazen. Dit zorgt ervoor dat te serveren dranken niet worden opgewarmd door een glas op kamertemperatuur, maar écht zo koud mogelijk blijven.
Doordacht OntwerpHet grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is. En door de speciale deurverwarming wordt condensvorming voorkomen, zodat het glas altijd helder blijft zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
Daarnaast heeft de vrieskast 3 stevige roosters, waarvan 2 naar wens in hoogte verselbaar, zodat de binnenruimte geschikt is voor elk (regulier) glasformaat en tegelijkertijd volledig naar wens kan worden ingedeeld.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/-15°C - speciaal afgestemd voor optimaal ijskoud bewaren glazen - en automatische ontdooiing. Instellen gaat heel eenvoudig met de digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Groot GebruiksgemakDe behuizig is afgewerkt in geborsteld RVS met een deurframe in geborsteld aluminium en binnenafwerking in glanzend RVS met verchroomde draadroosters, wat zorgt voor een luxe uitstraling. De deur is voorzien een ergonomische handgreep en de stelvoeten zorgen dat het apparaat stabieler neer te zetten is.
Bestel de Tefcold Glasbevriezer | 112L | RVS | -2°C/-15°C | Geforceerd | 595x525x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Doordacht OntwerpHet grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is. En door de speciale deurverwarming wordt condensvorming voorkomen, zodat het glas altijd helder blijft zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
Daarnaast heeft de vrieskast 3 stevige roosters, waarvan 2 naar wens in hoogte verselbaar, zodat de binnenruimte geschikt is voor elk (regulier) glasformaat en tegelijkertijd volledig naar wens kan worden ingedeeld.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/-15°C - speciaal afgestemd voor optimaal ijskoud bewaren glazen - en automatische ontdooiing. Instellen gaat heel eenvoudig met de digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Groot GebruiksgemakDe behuizig is afgewerkt in geborsteld RVS met een deurframe in geborsteld aluminium en binnenafwerking in glanzend RVS met verchroomde draadroosters, wat zorgt voor een luxe uitstraling. De deur is voorzien een ergonomische handgreep en de stelvoeten zorgen dat het apparaat stabieler neer te zetten is.
Specificaties
| Type | Tefcold GF200VSG |
|---|---|
| Uitvoering | Glazenvrieskast |
| Bruto inhoud | 112 liter |
| Binnenafmetingen | B 485 x D 395 x H 676 mm |
| Kleur / afwerking | RVS |
| Temperatuurbereik | -2°C / -15°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (80 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 460 x 260 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 913 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,28 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 45 kg |
| Breedte | 595 mm |
| Diepte | 525 mm |
| Hoogte | 875 mm |
Bestel de Tefcold Glasbevriezer | 112L | RVS | -2°C/-15°C | Geforceerd | 595x525x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 16326 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


