Buffalo Glazenspoelmachine | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | Touchscreen | 425x465x630(h)mm
€1.340,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Glazenspoelmachine | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | Touchscreen | 425x465x630(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.340,00 excl. btw
€1.621,40 incl. btw
Of €540,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HC516 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Zorg snel voor schoon glaswerk met deze compacte Buffalo glazenspoelmachine met intuïtieve bediening. Ontworpen voor dagelijks gebruiksvriendelijke bediening en snelheid, beschikt de glazenspoelmachine over een praktisch gekleurd touchscreen waarmee het gemakkelijk is om tussen de 3 effectieve wasprogramma's te kiezen.
Met een compacte machinebreedte 425 mm kan de Buffalo glazenspoelmachine ook in kleinere aanrechtruimten passen, waardoor je de mogelijkheid hebt om glaswerk snel te wassen zonder veel ruimte te verliezen. De grootte heeft echter geen invloed op de wasprestaties - de zeepdispenser- en naspoelmiddelenpompen zorgen ervoor dat glazen effectief worden gereinigd en snel weer klaar zijn voor gebruik. Deze compacte machine kan bovendien in de snelste cyclus tot 30 cycli per uur draaien.
De machine zelf is ook gemakkelijk schoon te maken, met sterke RVS constructie en een eenvoudig afveegbaar waterdicht digitaal bedieningspaneel. Kortom, een uitstekende oplossing voor kleinere achterbar gebieden, zonder aan functionaliteit in te leveren!
Let op, als de machine in een middelmatig tot hard watergebied wordt gebruikt, kan installatie i.c.m. een waterontharder noodzakelijk zijn (apart verkrijgbaar).
Bestel de Buffalo Glazenspoelmachine | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | Touchscreen | 425x465x630(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een compacte machinebreedte 425 mm kan de Buffalo glazenspoelmachine ook in kleinere aanrechtruimten passen, waardoor je de mogelijkheid hebt om glaswerk snel te wassen zonder veel ruimte te verliezen. De grootte heeft echter geen invloed op de wasprestaties - de zeepdispenser- en naspoelmiddelenpompen zorgen ervoor dat glazen effectief worden gereinigd en snel weer klaar zijn voor gebruik. Deze compacte machine kan bovendien in de snelste cyclus tot 30 cycli per uur draaien.
De machine zelf is ook gemakkelijk schoon te maken, met sterke RVS constructie en een eenvoudig afveegbaar waterdicht digitaal bedieningspaneel. Kortom, een uitstekende oplossing voor kleinere achterbar gebieden, zonder aan functionaliteit in te leveren!
Let op, als de machine in een middelmatig tot hard watergebied wordt gebruikt, kan installatie i.c.m. een waterontharder noodzakelijk zijn (apart verkrijgbaar).
Specificaties
| Mandformaat | 350 x 350 mm |
|---|---|
| Laadhoogte | 225 mm |
| Afvoerpomp | Nee |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Nee |
| Wascycli | 108, 128, 168 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | 55°C |
| Spoeltemperatuur | 85°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2,5 liter |
| Tankinhoud | 9,2 liter |
| Boilerinhoud | 2,8 liter |
| Boilervermogen | 3 kW |
| Wasarm(en) | Kunststof |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| IP-klasse | IPX5 |
| Bijgesloten | Universele mand, bordenrek, bestekkorf, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 3,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Hoogte | 630 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Buffalo Glazenspoelmachine | Mand 350x350 | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | Touchscreen | 425x465x630(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HC516 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


