Bolero Garderoberek | Staal | Zware Belasting | Wielen (geremd) | 1200x500x1670(h)mm
€393,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Garderoberek | Staal | Zware Belasting | Wielen (geremd) | 1200x500x1670(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€393,00 excl. btw
€475,53 incl. btw
Of €158,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | GK910 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit stijlvolle en stevige verrijdbare garderoberek is uitgevoerd in staal met zilverkleurige epoxycoating en heeft een heavy-duty constructie voor commercieel gebruik en geschikt voor zware belasting tot maar liefst 260 kg.
De zeer stevige geremde zwenkwielen met grote diameter (150 mm) zorgen dat het rek ook met een zware belading eenvoudig te verplaatsen is, zelfs op vloerkleden en vloerbedekking. En door de diagonale steunbalk aan de onderkant kunnen meerdere deze rekken in elkaar geschoven worden opgeborgen, voor praktisch opbergen!
Let op, de productafbeelding met meerdere in elkaar geschoven rekken dient ter illustratie, het garderoberek wordt per stuk geleverd.
Bestel de Bolero Garderoberek | Staal | Zware Belasting | Wielen (Geremd) | 1200x500x1670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De zeer stevige geremde zwenkwielen met grote diameter (150 mm) zorgen dat het rek ook met een zware belading eenvoudig te verplaatsen is, zelfs op vloerkleden en vloerbedekking. En door de diagonale steunbalk aan de onderkant kunnen meerdere deze rekken in elkaar geschoven worden opgeborgen, voor praktisch opbergen!
Let op, de productafbeelding met meerdere in elkaar geschoven rekken dient ter illustratie, het garderoberek wordt per stuk geleverd.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zilverkleurig |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 260 kg |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 16 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 1670 mm |
Bestel de Bolero Garderoberek | Staal | Zware Belasting | Wielen (Geremd) | 1200x500x1670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | GK910 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


