Qusinox Friet-uitschepbak | Rvs | Geperforeerde Bodem | Diepte 300 | Hoogte 200 | Breedte 400-1400 | Incl. Ophangbeugel
€160,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Friet-uitschepbak | Rvs | Geperforeerde Bodem | Diepte 300 | Hoogte 200 | Breedte 400-1400 | Incl. Ophangbeugel
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€160,00 excl. btw
€193,60 incl. btw
Of €64,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 7014.0304 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische uitschepbak voor friet Qusinox is uitgevoerd in hoogwaardig RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking en wordt geleverd inclusief ophangbeugel, voor eenvoudige montage.
De uitschepbak beschikt over een uitneembare geperforeerde bodem, zodat overtollig vet wordt afgevoerd. Samen met de gladde oppervlakken zorgt dit tegelijkertijd voor eenvoudig schoonmaken.
De uitschepbak is bovendien beschikbaar in diverse breedten, minimaal 400 mm tot maximaal 1400 mm, zodat er voor elke situatie een geschikte uitvoering is!
Bestel de Qusinox Friet-Uitschepbak | RVS | Geperforeerde Bodem | Diepte 300 | Hoogte 200 | Breedte 400-1400 | Incl. Ophangbeugel eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De uitschepbak beschikt over een uitneembare geperforeerde bodem, zodat overtollig vet wordt afgevoerd. Samen met de gladde oppervlakken zorgt dit tegelijkertijd voor eenvoudig schoonmaken.
De uitschepbak is bovendien beschikbaar in diverse breedten, minimaal 400 mm tot maximaal 1400 mm, zodat er voor elke situatie een geschikte uitvoering is!
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 |
|---|---|
| Bijgesloten | Ophangbeugel |
| Breedte | 400 - 1400 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 200 mm |
Bestel de Qusinox Friet-Uitschepbak | RVS | Geperforeerde Bodem | Diepte 300 | Hoogte 200 | Breedte 400-1400 | Incl. Ophangbeugel eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 7014.0304 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

