Santos Citruspers N.10-super | 230w | Met Uitneembare Centrifugetrommel | 200x300x390(h)mm
€670,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.10-super | 230w | Met Uitneembare Centrifugetrommel | 200x300x390(h)mm | 200x300x380(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€670,00 excl. btw
€810,70 incl. btw
Of €270,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408106-V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos Super haalt d.m.v. middelpunt vliedende kracht de laatste druppel uit gehalveerde sinaasappelen en citroenen, alle pulp blijft achter in de uitneembare centrifugetrommel, de Santos Super is eenvoudig en veilig te bedienen: als de hefboom wordt neergedrukt, begint de kegel te draaien, als hij wordt opgetild stopt de Super onmiddellijk, eenvoudig te demonteren en daardoor gemakkelijk te reinigen.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 230W
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,2kg
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 44cm
Lengte verpakking: 25cm
Breedte verpakking; 34cm
Gewicht verpakking: 10 kg
Meegeleverde accessoires: Perskegel, sinasappel
Hoogte uitloop; 13,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 200x300x380(h)mm
Bestel de SANTOS citruspers N.10-Super | 230W | met uitneembare centrifugetrommel | 200x300x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 230W
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,2kg
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 44cm
Lengte verpakking: 25cm
Breedte verpakking; 34cm
Gewicht verpakking: 10 kg
Meegeleverde accessoires: Perskegel, sinasappel
Hoogte uitloop; 13,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 200x300x380(h)mm
Specificaties
| Breedte | 200mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 390mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 230 |
| Gewicht | 9.5kg |
Bestel de SANTOS citruspers N.10-Super | 230W | met uitneembare centrifugetrommel | 200x300x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408106-V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
