Buffalo Doorschuifvaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | Touchscreen | 700x785x1480/1960(h)mm
€3.456,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Doorschuifvaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | Touchscreen | 700x785x1480/1960(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.456,00 excl. btw
€4.181,76 incl. btw
Of €1.393,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | DN975 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Krachtig en betrouwbaar, de Buffalo horeca doorschuifvaatwasser met intuïtieve bediening het kleuren touchscreen is een fantastische oplossing om schoonmaaktijden te verkorten. Ideaal voor het wassen grote hoeveelheden bestek, serviesgoed en kook-/bedieningsgerei, biedt de Buffalo vaatwasser effectieve reiniging en snelle wasbeurten, waardoor het een essentiële toevoeging is aan de drukke commerciële keuken.
Met een royaal mandformaat 500 x 500 mm en de keuze uit vijf wasprogramma's - speciaal voor glas, bestek en voor servies met verschillende vervuilingsniveaus - biedt de Buffalo vaatwasser de flexibiliteit om de reiniging aan de behoefte aan te passen. En het apparaat is daarbij zeer compleet uitgerust met interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp.
Het apparaat werkt daarnaast bijzonder snel en is in staat om tot maar liefst 69 cycli per uur te draaien op de snelste cyclus. En de machine zelf is ook gemakkelijk schoon te maken, met sterke RVS constructie en een eenvoudig afveegbaar waterdicht digitaal bedieningspaneel. Bovendien kan het geheel voor een gestroomlijnde doorvoer eenvoudig met aan- en afvoertafels worden gecombineerd!
Let op, als de machine in een middelmatig tot hard watergebied wordt gebruikt, kan installatie i.c.m. een waterontharder noodzakelijk zijn (apart verkrijgbaar).
Bestel de Buffalo Doorschuifvaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | Touchscreen | 700x785x1480/1960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met een royaal mandformaat 500 x 500 mm en de keuze uit vijf wasprogramma's - speciaal voor glas, bestek en voor servies met verschillende vervuilingsniveaus - biedt de Buffalo vaatwasser de flexibiliteit om de reiniging aan de behoefte aan te passen. En het apparaat is daarbij zeer compleet uitgerust met interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp.
Het apparaat werkt daarnaast bijzonder snel en is in staat om tot maar liefst 69 cycli per uur te draaien op de snelste cyclus. En de machine zelf is ook gemakkelijk schoon te maken, met sterke RVS constructie en een eenvoudig afveegbaar waterdicht digitaal bedieningspaneel. Bovendien kan het geheel voor een gestroomlijnde doorvoer eenvoudig met aan- en afvoertafels worden gecombineerd!
Let op, als de machine in een middelmatig tot hard watergebied wordt gebruikt, kan installatie i.c.m. een waterontharder noodzakelijk zijn (apart verkrijgbaar).
Specificaties
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
|---|---|
| Laadhoogte | 445 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Nee |
| Wascycli | 50, 100, 130, 150, 190 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | 55°C |
| Spoeltemperatuur | 85°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2,8 liter |
| Tankinhoud | 23 liter |
| Boilerinhoud | 7 liter |
| Boilervermogen | 9 kW |
| Wasarm(en) | Kunststof |
| Isolatie (kap) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| IP-klasse | IPX5 |
| Bijgesloten | Bordenmand, glazenmand, bestekkorf, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 9,6 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 93 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 785 mm |
| Hoogte | 1480 / 1960 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Buffalo Doorschuifvaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | Touchscreen | 700x785x1480/1960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | DN975 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


