Gmg Contact-/paninigrill | Dubbel | Gegroefd Oppervlak 600x400 (gietijzer) | 50°c/300°c | 6kw (230v) | 640x540x300(h)mm
€895,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Contact-/paninigrill | Dubbel | Gegroefd Oppervlak 600x400 (gietijzer) | 50°c/300°c | 6kw (230v) | 640x540x300(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€895,00 excl. btw
€1.082,95 incl. btw
Of €360,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | KG4060DEG |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze dubbele contact-/paninigrill GMG is uitgerust met een gegroefd oppervlak, ideaal voor het grillen onder andere panini’s, vlees, groenten en tosti’s. De grillplaten zijn gemaakt duurzaam gietijzer, wat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en uitstekende grillresultaten. Met een ruim grilloppervlak is deze grill uitermate geschikt voor drukke horeca-omgevingen.
De temperatuur is per helft individueel instelbaar 50°C tot 300°C, waardoor je volledige controle hebt over het bereidingsproces. Dankzij het hoge vermogen warmt het apparaat snel op en is het geschikt voor intensief gebruik. De stevige RVS-behuizing en het compacte ontwerp maken deze grill een praktische en duurzame keuze voor iedere professionele keuken.
Bestel de GMG Contact-/Paninigrill | Dubbel | Gegroefd Oppervlak 600x400 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 6kW (230V) | 640x540x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De temperatuur is per helft individueel instelbaar 50°C tot 300°C, waardoor je volledige controle hebt over het bereidingsproces. Dankzij het hoge vermogen warmt het apparaat snel op en is het geschikt voor intensief gebruik. De stevige RVS-behuizing en het compacte ontwerp maken deze grill een praktische en duurzame keuze voor iedere professionele keuken.
Specificaties
| Type | GMG KG 4060 DE |
|---|---|
| Uitvoering | Dubbel |
| Formaat bakoppervlak | B 600 x D 400 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Afwerking bakoppervlak | Gegroefd |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Spatrand | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 6 kW |
| Voeding | 2x 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 640 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 300 mm |
Bestel de GMG Contact-/Paninigrill | Dubbel | Gegroefd Oppervlak 600x400 (Gietijzer) | 50°C/300°C | 6kW (230V) | 640x540x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | KG4060DEG |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
