Buffalo Combisteamer | Elektrisch | 11 Niveaus (1/1 Gn) | 30°c/250°c | 18.5kw (400v) | Zelfreiniging | Touchscreen | 790x790x1090(h)mm
€6.380,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Combisteamer | Elektrisch | 11 Niveaus (1/1 Gn) | 30°c/250°c | 18.5kw (400v) | Zelfreiniging | Touchscreen | 790x790x1090(h)mm | 18.5kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.380,00 excl. btw
€7.719,80 incl. btw
Of €2.573,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HX568 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Betrouwbare en gebruiksvriendelijke combisteamers zijn onmisbaar in elke professionele keuken. Ze moeten veelzijdig zijn, eenvoudig schoon te maken en vooral consistent topprestaties leveren. Precies dat biedt de Buffalo touchscreen combisteamrt: een veelzijdige alles-in-één kookoplossing met uitzonderlijke waarde voor zijn klasse.
Met ruimte voor elf GN bakken in 1/1 GN-formaat heb je volop capaciteit binnen een compact formaat. Dankzij de verstelbare roosters en GN-compatibiliteit wissel je eenvoudig accessoires, zodat je tijdens drukke services kostbare tijd bespaart.
De bediening verloopt moeiteloos het voorgemonteerde 7 inch touchscreen. Hiermee stel je meerfasige kookprogramma’s in en kies je uit maximaal 99 eigen programma’s of 40 voorgeprogrammeerde klassiekers zoals croissants, rosbief of brownies. Dankzij de ClimaControl-technologie bepaal je zelf de ideale balans tussen warmte en stoom, met kookopties op tijd, kernthermometer voor maximale flexibiliteit.
Na afloop maak je de oven in een handomdraai schoon: met de automatische zelfreiniging is hij snel weer klaar voor de volgende dag.
Bestel de Buffalo Combisteamer | Elektrisch | 11 Niveaus (1/1 GN) | 30°C/250°C | 18.5kW (400V) | Zelfreiniging | Touchscreen | 790x790x1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met ruimte voor elf GN bakken in 1/1 GN-formaat heb je volop capaciteit binnen een compact formaat. Dankzij de verstelbare roosters en GN-compatibiliteit wissel je eenvoudig accessoires, zodat je tijdens drukke services kostbare tijd bespaart.
De bediening verloopt moeiteloos het voorgemonteerde 7 inch touchscreen. Hiermee stel je meerfasige kookprogramma’s in en kies je uit maximaal 99 eigen programma’s of 40 voorgeprogrammeerde klassiekers zoals croissants, rosbief of brownies. Dankzij de ClimaControl-technologie bepaal je zelf de ideale balans tussen warmte en stoom, met kookopties op tijd, kernthermometer voor maximale flexibiliteit.
Na afloop maak je de oven in een handomdraai schoon: met de automatische zelfreiniging is hij snel weer klaar voor de volgende dag.
Specificaties
| Uitvoering | Elektrisch |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 30°C / 250°C |
| Aantal niveaus | 11 |
| Niveauformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | Ja |
| Kernthermometer | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Zelfreiniging | Ja |
| Onderstel | Optie |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 18,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 127 kg |
| Breedte | 790 mm |
| Diepte | 790 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Bestel de Buffalo Combisteamer | Elektrisch | 11 Niveaus (1/1 GN) | 30°C/250°C | 18.5kW (400V) | Zelfreiniging | Touchscreen | 790x790x1090(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HX568 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


