Buffalo Churroijzer | Enkel | Churros | 50°c/300°c | 1.6kw (230v) | Timer | 327x408x240(h)mm
€352,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Churroijzer | Enkel | Churros | 50°c/300°c | 1.6kw (230v) | Timer | 327x408x240(h)mm | 1.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€352,00 excl. btw
€425,92 incl. btw
Of €141,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HZ896 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Buffalo churro maker is een innovatief apparaat dat een gezonder alternatief biedt voor traditioneel gefrituurde churros. Dit robuuste 1,6 kW aanrechtmodel bakt tot wel 60 goudbruine, knapperige churro-wafels per uur – zonder frituurvet. Dankzij de constructie commerciële kwaliteit is hij perfect geschikt voor intensief gebruik in drukke keukens.
Met de Buffalo churro maker serveer je churros met een knapperige buitenkant en een zachte binnenkant, maar met tot 80% minder vet. Het apparaat is eenvoudig te bedienen en snel schoon te maken, waardoor het ideaal is voor cafés, dessertbars en evenementlocaties die hun gasten willen verrassen met een echte publiekstrekker.
Bestel de Buffalo Churroijzer | Enkel | Churros | 50°C/300°C | 1.6kW (230V) | Timer | 327x408x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met de Buffalo churro maker serveer je churros met een knapperige buitenkant en een zachte binnenkant, maar met tot 80% minder vet. Het apparaat is eenvoudig te bedienen en snel schoon te maken, waardoor het ideaal is voor cafés, dessertbars en evenementlocaties die hun gasten willen verrassen met een echte publiekstrekker.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Wafeltype/-vorm | Churros |
| Draaibaar | Nee |
| Verwisselbare wafelvormen | Nee |
| Materiaal/afwerking platen | Aluminium (antikleefcoating) |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 1,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 10 kg |
| Breedte | 327 mm |
| Diepte | 408 mm |
| Hoogte | 240 mm |
Bestel de Buffalo Churroijzer | Enkel | Churros | 50°C/300°C | 1.6kW (230V) | Timer | 327x408x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HZ896 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


