Caterchef Broodrooster (cap.4st.) | 2,24kw | Met Energiebesparing | 370x210x230(h)mm
€120,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Broodrooster (cap.4st.) | 2,24kw | Met Energiebesparing | 370x210x230(h)mm | 2.24kW | 315x260x215(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€120,00 excl. btw
€145,20 incl. btw
Of €48,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688014 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met energiebesparende schakelaar om het aantal te gebruiken sleuven in te stellen, roestvrijstalen uitvoering.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1800W
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 5 kg
Materiaal: RVS
Timer bereik: 00:05:00
Keuzeschakelaar: Ja
Aantal sleuven: 4
met bruiningsregelaar: Nee
Timer: Manuele bediening
Afmeting: 315x260x215(h)mm
Bestel de CaterChef Broodrooster (cap.4st.) | 2,24kW | met energiebesparing | 370x210x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1800W
Aantal onafhankelijke zones: 2
Gewicht netto: 5 kg
Materiaal: RVS
Timer bereik: 00:05:00
Keuzeschakelaar: Ja
Aantal sleuven: 4
met bruiningsregelaar: Nee
Timer: Manuele bediening
Afmeting: 315x260x215(h)mm
Specificaties
| Diepte | 210mm |
|---|---|
| Hoogte | 230mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 2 |
| Gewicht | 5kg |
Bestel de CaterChef Broodrooster (cap.4st.) | 2,24kW | met energiebesparing | 370x210x230(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688014 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
