Vogue Braadpan | Gietijzer | 4L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø235x125(h)mm
€59,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Braadpan | Gietijzer | 4L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø235x125(h)mm
OP VOORRAAD
€59,99 excl. btw
€72,59 incl. btw
Of €24,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | GH305 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Traditionele, gietijzeren, ronde braadpan met handgrepen aan de zijkanten en een RVS knop op het deksel. Deze pan heeft zeer goede warmhoudeigenschappen en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling. Deze mooie, rode pan is ideaal om vanuit de oven rechtstreeks te serveren aan tafel, voor een mooie presentatie het gerecht. De deksel heeft een innovatieve vorm waardoor vocht terug in de pan druipt.
Bestel de Vogue Braadpan | Gietijzer | 4L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø235x125(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Braadpan |
|---|---|
| Materiaal | Gietijzer |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 4 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Diameter | 235 mm |
| Hoogte | 125 mm |
Bestel de Vogue Braadpan | Gietijzer | 4L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø235x125(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | GH305 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


