Vogue Braadpan | Gietijzer | 3.2l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø205x120(h)mm
€57,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Braadpan | Gietijzer | 3.2l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø205x120(h)mm
OP VOORRAAD
€57,49 excl. btw
€69,56 incl. btw
Of €23,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | GH304 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Traditionele, ronde braadpan gietijzer met een geëmailleerde binnenzijde, stevige zijhandgrepen en een roestvrijstalen knop op het deksel. Dankzij de uitstekende warmteverdeling en warmhoudeigenschappen is deze pan perfect voor langzaam garen, stoven en braden. De stijlvolle rode afwerking maakt het mogelijk om direct vanuit de oven aan tafel te serveren – ideaal voor een smaakvolle presentatie. Het deksel is slim ontworpen zodat condens terug in de pan drupt, voor extra sappige en smaakvolle resultaten.
Bestel de Vogue Braadpan | Gietijzer | 3.2L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø205x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Braadpan |
|---|---|
| Materiaal | Gietijzer |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 3,2 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 3,88 kg |
| Diameter | 205 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Bestel de Vogue Braadpan | Gietijzer | 3.2L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø205x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | GH304 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


