Santos Blender N.37-santosafe (4l/pc) | 750w | Voorzien Van Een Gepatenteerd Veiligheidssysteem | 210x310x560(h)mm
€1.380,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Blender N.37-santosafe (4l/pc) | 750w | Voorzien Van Een Gepatenteerd Veiligheidssysteem | 210x310x560(h)mm | 210x310x560(h)mm | 4L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.380,00 excl. btw
€1.669,80 incl. btw
Of €556,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408048 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Voorzien een gepatenteerd veiligheidssysteem, d.w.z. dat door het inschakelen de beker en deksel geblokkeerd worden, de Santosafe is berekend op langdurig en intensief gebruik, voorzien roestvrijstalen mes stel en deksel met vulopening en rubber afsluitdop, traploos instelbaar d.m.v. toerental-regelaar, 1pk motor, de beker 2L is omwisselbaar en te gebruiken op hetzelfde motorblok, de extra bekers zijn compleet met rubber afsluitdop en mes stel.
Bediening: Manueel
Programmeerbaar: Nee
Geluidsniveau: 66dB
Beschermkap beveiligd: Ja
Met pulsschakelaar
Met schenktuit: Ja
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 0-15,000 blender - 18,000 puls
Vermogen elektrisch: 1550W
Inhoud: 4 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 10,8 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Afmeting: 210x310x560(h)mm
Bestel de SANTOS Blender N.37-SantoSafe (4L/PC) | 750W | Voorzien van een gepatenteerd veiligheidssysteem | 210x310x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Programmeerbaar: Nee
Geluidsniveau: 66dB
Beschermkap beveiligd: Ja
Met pulsschakelaar
Met schenktuit: Ja
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Nee
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 0-15,000 blender - 18,000 puls
Vermogen elektrisch: 1550W
Inhoud: 4 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 10,8 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Afmeting: 210x310x560(h)mm
Specificaties
| Breedte | 305mm |
|---|---|
| Diepte | 210mm |
| Hoogte | 570mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 10.8kg |
Bestel de SANTOS Blender N.37-SantoSafe (4L/PC) | 750W | Voorzien van een gepatenteerd veiligheidssysteem | 210x310x560(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408048 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
