Santos Blender N.33 (cap.1,25l) | 600w | Respectievelijk 18000 R.p.m. en 13000 R.p.m | 180x180x420(h)mm
€420,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Blender N.33 (cap.1,25l) | 600w | Respectievelijk 18000 R.p.m. en 13000 R.p.m | 180x180x420(h)mm | 180x180x420(h)mm | 1.25L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€420,00 excl. btw
€508,20 incl. btw
Of €169,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408060 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De blender beschikt over 2 snelheden d.m.v. schakelaar.
Bediening: Manueel
Geluidsniveau: 73 dB
Met schenktuit: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60Hz
Omwentelingen per minuut: 13,000 blender, 16,000 blender
Vermogen elektrisch: 600W
Inhoud: 1,25 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 2,9 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Bekleding: Geépoxeerd
Hoogte verpakking 48cm
Lengte verpakking: 21 cm
Breedte verpakking; 23cm
Gewicht verpakking: 3,5 kg
Afmeting: 180x180x420(h)mm
Bestel de SANTOS Blender N.33 (cap.1,25L) | 600W | Respectievelijk 18000 r.p.m. en 13000 r.p.m | 180x180x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Geluidsniveau: 73 dB
Met schenktuit: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60Hz
Omwentelingen per minuut: 13,000 blender, 16,000 blender
Vermogen elektrisch: 600W
Inhoud: 1,25 liter
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 2,9 kg
Materiaal: Polycarbonaat
Bekleding: Geépoxeerd
Hoogte verpakking 48cm
Lengte verpakking: 21 cm
Breedte verpakking; 23cm
Gewicht verpakking: 3,5 kg
Afmeting: 180x180x420(h)mm
Specificaties
| Breedte | 180mm |
|---|---|
| Diepte | 180mm |
| Hoogte | 420mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 600 |
| Gewicht | 3kg |
Bestel de SANTOS Blender N.33 (cap.1,25L) | 600W | Respectievelijk 18000 r.p.m. en 13000 r.p.m | 180x180x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408060 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
