Santos Blender | N.33 | 1.25l | 2 Snelheden (12.000-16.000rpm) | 0.6kw (230v) | 180x180x420(h)mm
€301,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Blender | N.33 | 1.25l | 2 Snelheden (12.000-16.000rpm) | 0.6kw (230v) | 180x180x420(h)mm | 0.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€301,00 excl. btw
€364,21 incl. btw
Of €121,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | CK764 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos N.33 blender in het groen biedt een krachtige, stijlvolle en compacte front-of-house-oplossing voor het crushen ijs en het maken allerlei heerlijke koude dranken zoals smoothies, sappen en milkshakes. Dankzij de twee snelheden en de gemakkelijk te vullen, duurzame kan met schaalverdeling is het mixen nauwkeurig en ongelooflijk eenvoudig. het ontwerp de blender is ook rekening gehouden met de veiligheid, aangezien het mes afneembaar is voor afzonderlijke reiniging en de motor automatisch wordt uitgeschakeld wanneer de kan wordt verwijderd.
Bestel de SANTOS Blender | N.33 | 1.25L | 2 Snelheden (12.000-16.000RPM) | 0.6kW (230V) | 180x180x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | SANTOS N.33 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1,25 liter |
| Snelheid/-heden | 2 |
| Rotatiesnelheid | 12000, 16000RPM |
| Pulsefunctie | Nee |
| Timer | Nee |
| Bediening | Analoog |
| Geluidskap | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,6 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3 kg |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 420 mm |
Bestel de SANTOS Blender | N.33 | 1.25L | 2 Snelheden (12.000-16.000RPM) | 0.6kW (230V) | 180x180x420(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | CK764 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


