Tefcold Barkoelkast | Serie BA | 311l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm
€1.303,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Barkoelkast | Serie BA | 311l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm | 1265x418x734(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.303,00 excl. btw
€1.576,63 incl. btw
Of €525,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 45472 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze barkoelkast uit de SERIE BA Tefcold ziet er niet alleen strak uit met de hoogwaardige zwarte afwerking aan de buitenkant en de stucco aluminium binnenkant, maar is ook nog eens energiezuinig met energielabel B.
Diverse UitvoeringenVan deze serie barkoelkasten zijn diverse formaten en uitvoeringen verkrijgbaar, met 1, 2 of 3 deuren en zowel met schuif- als draaideuren, zodat er voor elke situatie een geschikte energiezuinige barkoelkast of combinatie barkoelkasten beschikbaar is.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. De geforceerde koeling zorgt dat de binnenruimte na openen zo snel mogelijk terug is op de ingestelde temperatuur en maakt het apparaat geschikt voor intensief gebruik.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Hoogwaardig OntwerpHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant en zit netjes achter een transparant beschermkapje. Daarnaast beschikt de barkoeling over verstelbare verchroomde roosters, zodat de binnenruimte naar wens kan worden ingedeeld, en zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing.
De barkoeling is uitgevoerd in plaatstalen behuizing met hoogwaardige zwarte coating en de binnenkant in aluminium met stucco-afwerking is goed bestand tegen krassen en deuken. Bovendien zorgt de interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak in de deur dat de inhoud altijd goed zichtbaar is, wat samen met het standaard slot voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Bestel de Tefcold Barkoelkast | SERIE BA | 311L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Diverse UitvoeringenVan deze serie barkoelkasten zijn diverse formaten en uitvoeringen verkrijgbaar, met 1, 2 of 3 deuren en zowel met schuif- als draaideuren, zodat er voor elke situatie een geschikte energiezuinige barkoelkast of combinatie barkoelkasten beschikbaar is.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met LED-display. De geforceerde koeling zorgt dat de binnenruimte na openen zo snel mogelijk terug is op de ingestelde temperatuur en maakt het apparaat geschikt voor intensief gebruik.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Hoogwaardig OntwerpHet bedieningspaneel met display bevindt zich aan de voorkant en zit netjes achter een transparant beschermkapje. Daarnaast beschikt de barkoeling over verstelbare verchroomde roosters, zodat de binnenruimte naar wens kan worden ingedeeld, en zorgen de stelvoetjes voor stabielere plaatsing.
De barkoeling is uitgevoerd in plaatstalen behuizing met hoogwaardige zwarte coating en de binnenkant in aluminium met stucco-afwerking is goed bestand tegen krassen en deuken. Bovendien zorgt de interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak in de deur dat de inhoud altijd goed zichtbaar is, wat samen met het standaard slot voor optimaal gebruiksgemak zorgt!
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE BA |
|---|---|
| Type | BA31H |
| Bruto inhoud | 311 liter |
| Binnenafmetingen | B 1265 x D 418 x H 734 mm |
| Capaciteit | Ca. 380x 33cl (blikjes) / 218x 50cl (flesjes) |
| Materiaal | Plaatstaal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), stucco (intern), verchroomd (roosters) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (90 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 432/400 x 318 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 44 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,8 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 657 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 92 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Tefcold Barkoelkast | SERIE BA | 311L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 45472 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


