Polar Barkoelkast | 330l | Zwart | +2°c/+8°c | Geventileerd | 0.35kw | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm
€907,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Barkoelkast | 330l | Zwart | +2°c/+8°c | Geventileerd | 0.35kw | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm | 0.35kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€907,99 excl. btw
€1.098,67 incl. btw
Of €366,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GL017 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Houd alle bestsellers binnen handbereik met deze Polar barkoeling. De efficiënte geventileerde koeling zorgt voor snel temperatuurherstel, zelfs regelmatig openen en sluiten, en dankzij het simpele maar doeltreffende ontwerp is de koeling eenvoudig in gebruik en onderhoud.
De barkoelkast heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C met automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display aan de voorkant. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koeling ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
De buitenkant is afgewerkt in gelakt staal en de binnenkant in aluminium met verstelbare verchroomde RVS roosters, voor flexibele indeling. De deuren zijn zelfsluitend, voor minder koudeverlies, en zijn ook per deur voorzien een slot voor optimaal gebruiksgemak.
De interne LED-verlichting zorgt dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en bovendien is er een speciaal rooster los beschikbaar voor het plaatsen wijnflessen in de koelkast!
Bestel de Polar Barkoelkast | 330L | Zwart | +2°C/+8°C | Geventileerd | 0.35kW | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De barkoelkast heeft een temperatuurbereik +2°C/+8°C met automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display aan de voorkant. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koeling ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
De buitenkant is afgewerkt in gelakt staal en de binnenkant in aluminium met verstelbare verchroomde RVS roosters, voor flexibele indeling. De deuren zijn zelfsluitend, voor minder koudeverlies, en zijn ook per deur voorzien een slot voor optimaal gebruiksgemak.
De interne LED-verlichting zorgt dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en bovendien is er een speciaal rooster los beschikbaar voor het plaatsen wijnflessen in de koelkast!
Specificaties
| Serie | Polar G-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 330 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern) / aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | 5°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 dichte deuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,24 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 817 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Polar Barkoelkast | 330L | Zwart | +2°C/+8°C | Geventileerd | 0.35kW | Draaideuren | 1350x520x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GL017 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


