Hendi Bain-mariepan | Rvs | 1L | Div. Warmtebronnen | ø150x95(h)mm
€24,59
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bain-mariepan | Rvs | 1L | Div. Warmtebronnen | ø150x95(h)mm
OP VOORRAAD
€24,59 excl. btw
€29,75 incl. btw
Of €9,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 833032 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze dubbelwandige RVS bain-marie pan HENDI heeft een geïntegreerd reservoir voor water om chocolade au bain-marie te smelten. De pan is geschikt voor gebruik op inductie, gas, elektrische en keramische kookplaten. De pan heeft een stevige RVS steel.
Bestel de HENDI Bain-Mariepan | RVS | 1L | Div. Warmtebronnen | Ø150x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Bain-mariepan |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/0 |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 1 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 170 mm |
| Bodemdiameter | 110 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,37 kg |
| Diameter | 150 mm |
| Hoogte | 95 mm |
Bestel de HENDI Bain-Mariepan | RVS | 1L | Div. Warmtebronnen | Ø150x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 833032 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


