Vogue Afruimwagen | Rvs | 3 Niveaus (afruimbakken) + 2 Niveaus (afvalbakken) | Wielen (geremd) | 440x820x900(h)mm
€212,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Afruimwagen | Rvs | 3 Niveaus (afruimbakken) + 2 Niveaus (afvalbakken) | Wielen (geremd) | 440x820x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€212,99 excl. btw
€257,72 incl. btw
Of €85,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | DK738 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afruimwagen Vogue is gemaakt robuust en is ideaal voor bijvoorbeeld hotels, scholen en ziekenhuizen. De stootbeveiliging rondom de 4 zwenkwielen helpt schade voorkomen tijdens transport en de 2 geremde wielen maken het gebruik extra veilig.
De wagen biedt 3 niveaus voor afruimbakken, welke standaard zijn bijgesloten (artikelnr. GAS-J849), en heeft daarnaast ook 2 niveaus voor bijvoorbeeld afvalbakken (niet bijgesloten).
Bestel de Vogue Afruimwagen | RVS | 3 Niveaus (Afruimbakken) + 2 Niveaus (Afvalbakken) | Wielen (Geremd) | 440x820x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De wagen biedt 3 niveaus voor afruimbakken, welke standaard zijn bijgesloten (artikelnr. GAS-J849), en heeft daarnaast ook 2 niveaus voor bijvoorbeeld afvalbakken (niet bijgesloten).
Specificaties
| Capaciteit | 3 niveaus (afruimbakken) + 2 niveaus (afvalbakken) |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | 3 afruimbakken |
| Gewicht | 7,35 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 820 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Vogue Afruimwagen | RVS | 3 Niveaus (Afruimbakken) + 2 Niveaus (Afvalbakken) | Wielen (Geremd) | 440x820x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | DK738 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


