Hendi Rijstkoker | 10l | 50 Porties | 2.9kw (230v) | 555x495x365(h)mm
€172,50
€129,38
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rijstkoker | 10l | 50 Porties | 2.9kw (230v) | 555x495x365(h)mm | 2.9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€172,50
U bespaart €43,13 (25%)
€129,38 excl. btw
€156,54 incl. btw
Of €52,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 240458 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze extra grote professionele rijstkoker HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig gelakt aluminium met stevige kunststof handgrepen en details. Het apparaat heeft een bruto inhoud 10 liter en is geschikt voor ca. 50 porties rijst (à 180 ml).
De binnenpan is uitgevoerd met antiaanbaklaag de handgrepen hebben een speciaal ontwerp waarmee ze ook als dekselhouder kunnen worden gebruikt, zodat het eenvoudig kan worden opgeborgen.
De rijstkoker kookt de rijst niet alleen, maar heeft ook een warmhoudfunctie die de rijst lange tijd op de perfecte temperatuur en met optimale serveerkwaliteit warmhoudt. Deze functie schakelt automatisch in nadat het koken is afgerond. Bovendien wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief maatbeker en rijstlepel!
Bestel de HENDI Rijstkoker | 10L | 50 Porties | 2.9kW (230V) | 555x495x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De binnenpan is uitgevoerd met antiaanbaklaag de handgrepen hebben een speciaal ontwerp waarmee ze ook als dekselhouder kunnen worden gebruikt, zodat het eenvoudig kan worden opgeborgen.
De rijstkoker kookt de rijst niet alleen, maar heeft ook een warmhoudfunctie die de rijst lange tijd op de perfecte temperatuur en met optimale serveerkwaliteit warmhoudt. Deze functie schakelt automatisch in nadat het koken is afgerond. Bovendien wordt het apparaat stekkerklaar geleverd inclusief maatbeker en rijstlepel!
Specificaties
| Bruto inhoud | 10 liter |
|---|---|
| Capaciteit | 50 porties |
| Materiaal | Gelakt aluminium / kunststof |
| Bijgesloten | Maatbeker, rijstlepel |
| Aansluitwaarde | 2,9 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 10,6 kg |
| Breedte | 555 mm |
| Diepte | 495 mm |
| Hoogte | 365 mm |
Bestel de HENDI Rijstkoker | 10L | 50 Porties | 2.9kW (230V) | 555x495x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 240458 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

