Arktic by Hendi Koelkast | Profiline | 900l (1/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1200x740x1950(h)mm
€1.875,00
€1.593,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | Profiline | 900l (1/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1200x740x1950(h)mm | 1100x540x1380(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.875,00
U bespaart €281,25 (15%)
€1.593,75 excl. btw
€1.928,44 incl. btw
Of €642,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233122 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de ProfiLine Arktic by HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft een binnenmaat die geschikt is voor 1/1 GN-formaat, waarbij de binnenruimte m.b.v. de verstelbare roosters volledig naar wens is in te delen.
Krachtige KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel C, zodat je zeker weet dat je een redelijk zuinige koeling hebt. Het maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en heeft dikke isolatie 50 mm in polyurethaanschuim voor een efficiënte koeling.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast heeft zelfsluitende deuren met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot per deur, de extra stevige geremde wielen en het stoffilter voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd en zijn accessoires, zoals een potenset, los verkrijgbaar.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | ProfiLine | 900L (1/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1200x740x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel C, zodat je zeker weet dat je een redelijk zuinige koeling hebt. Het maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en heeft dikke isolatie 50 mm in polyurethaanschuim voor een efficiënte koeling.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast heeft zelfsluitende deuren met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot per deur, de extra stevige geremde wielen en het stoffilter voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd en zijn accessoires, zoals een potenset, los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 900 liter |
| Binnenafmetingen | B 1100 x D 540 x H 1380 mm |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 525 x 530 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,18 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 796 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 128 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 740 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | ProfiLine | 900L (1/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1200x740x1950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233122 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


