Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | Energiezuinig | 180l | 2 Laden (1/1 Gn) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 1200x660x640(h)mm
€4.498,00
€3.373,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | Energiezuinig | 180l | 2 Laden (1/1 Gn) | -2°c/+8°c | Geforceerd | 1200x660x640(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€4.498,00
U bespaart €1.124,50 (25%)
€3.373,50 excl. btw
€4.081,94 incl. btw
Of €1.360,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 110904 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De voor onderbouw geschikte koelwerkbank met 2 grote lades biedt plaats aan 1/1 GN-formaat containers tot 200 mm hoogte. Door het temperatuurbereik -2 tot +8 °C kunnen verschillende levensmiddelen worden gekoeld.
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | Energiezuinig | 180L | 2 Laden (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 1200x660x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher S2-200 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 180 liter |
| Lade(n) | 2 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (60 g) |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Ladeformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,25 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 457 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 91,2 kg |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 657 mm |
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | Energiezuinig | 180L | 2 Laden (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 1200x660x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 110904 |
| EAN / Barcode | 4015613800066 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












