Arktic by Hendi Koelkast | Kitchenline | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | -5°c/+5°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 1382x800x2100(h)mm
€1.998,00
€1.698,30
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | Kitchenline | 1300l (2/1 Gn) | Rvs | -5°c/+5°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 1382x800x2100(h)mm | 1262x640x1525(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.998,00
U bespaart €299,70 (15%)
€1.698,30 excl. btw
€2.054,94 incl. btw
Of €684,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232736 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de KitchenLine Arktic by HENDI is ontworpen voor efficiënt en betrouwbaar gebruik in drukke horeca-omgevingen. Dankzij de robuuste constructie en hoogwaardige materialen biedt dit model uitstekende duurzaamheid en temperatuurstabiliteit, zelfs intensief gebruik. De binnen- en buitenbehuizing zijn vervaardigd hoogwaardig RVS, terwijl de achterzijde de buitenkant is uitgevoerd in gegalvaniseerd staal voor extra stevigheid en bescherming. De koelkast is geschikt voor 2/1 GN trays, waardoor hij ideaal is voor professioneel gebruik in keukens en horecagelegenheden.
Statisch + Ventilator De koelkast beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, waardoor een gelijkmatige en efficiënte koeling wordt gegarandeerd. Het apparaat is voorzien een polyurethaanschuim isolatie 60 mm, wat zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en energiebesparing. De digitale thermostaat en het elektronische display maken het mogelijk om het temperatuurbereik -5 °C tot +5 °C nauwkeurig in te stellen.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd met 6 verstelbare 2/1 GN roosters, die een overzichtelijke en stabiele opslag producten mogelijk maken. De zelfsluitende deuren zijn vergrendelbaar en beschikken over comfortabele gebogen deurgrepen voor eenvoudig gebruik. Het apparaat is voorzien 4 wielen, waarvan 2 zwenkwielen, zodat de koelkast makkelijk verplaatst kan worden zonder in te leveren op stabiliteit.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | KitchenLine | 1300L (2/1 GN) | RVS | -5°C/+5°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 1382x800x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Statisch + Ventilator De koelkast beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, waardoor een gelijkmatige en efficiënte koeling wordt gegarandeerd. Het apparaat is voorzien een polyurethaanschuim isolatie 60 mm, wat zorgt voor optimaal temperatuurbehoud en energiebesparing. De digitale thermostaat en het elektronische display maken het mogelijk om het temperatuurbereik -5 °C tot +5 °C nauwkeurig in te stellen.
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast wordt geleverd met 6 verstelbare 2/1 GN roosters, die een overzichtelijke en stabiele opslag producten mogelijk maken. De zelfsluitende deuren zijn vergrendelbaar en beschikken over comfortabele gebogen deurgrepen voor eenvoudig gebruik. Het apparaat is voorzien 4 wielen, waarvan 2 zwenkwielen, zodat de koelkast makkelijk verplaatst kan worden zonder in te leveren op stabiliteit.
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 1300 liter |
| Binnenafmetingen | B 1262 x D 640 x H 1525 mm |
| Materiaal | RVS (extern / intern) |
| Temperatuurbereik | -5°C / +5°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Isolatie | 60 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,77 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1376 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 186 kg |
| Breedte | 1382 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | KitchenLine | 1300L (2/1 GN) | RVS | -5°C/+5°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 1382x800x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232736 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

