Arktic by Hendi Gekoeld Buffet | Hout/rvs | 4x 1/1 GN | +2°c/+10°c | Statisch | Liftkap (verlicht) | Wielen (geremd) | 1490x765x1370(h)mm
€2.395,00
€1.796,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Gekoeld Buffet | Hout/rvs | 4x 1/1 GN | +2°c/+10°c | Statisch | Liftkap (verlicht) | Wielen (geremd) | 1490x765x1370(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.395,00
U bespaart €598,75 (25%)
€1.796,25 excl. btw
€2.173,46 incl. btw
Of €724,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 274057 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele buffetten (Arktic by) HENDI zijn uitgevoerd in een luxe combinatie donkere houtlook, marmerlook omlijsting rond de GN-ruimte en RVS dienbladgeleiders met hoogwaardige zwarte coating. De buffetten zijn verkrijgbaar in gekoelde of verwarmde versies, zodat een complete buffetinrichting kan worden samengesteld.
Effectieve KoelingHet buffet beschikt over statische koeling onder de kuip met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Het apparaat maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische PresentatieHet buffet biedt ruimte aan 4x 1/1 GN - waarbij een complete set precies passende GN-bakken is bijgesloten - en heeft daarboven een verlichte kap in een combinatie plexiglas houtlook, welke eenvoudig kan worden neergelaten en vergrendeld om de inhoud het buffet te beschermen en af te sluiten.
De dienbladgeleiders aan beide zijden zijn eenvoudig neer te klappen, zodat het buffet naar wens vrijstaand of tegen een muur kan worden geplaatst. De open ruimte onder het buffet, welke beide kanten bereikbaar is, biedt bovendien voldoende ruimte om bijvoorbeeld servies, bestek of zelfbedieningshulpmiddelen te plaatsen.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd, zodat het niet alleen eenvoudig te verplaatsen is, maar ook probleemloos kan worden geparkeerd zonder onbedoeld weg te rijden. Dit maakt het bovendien makkelijker om onder en rondom het buffet schoon te maken.
Let op, enkele illustrerende afbeeldingen kunnen de verwarmde uitvoering zijn; dit betreft de gekoelde uitvoering.
Bestel de Arktic by HENDI Gekoeld Buffet | Hout/RVS | 4x 1/1 GN | +2°C/+10°C | Statisch | Liftkap (Verlicht) | Wielen (Geremd) | 1490x765x1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingHet buffet beschikt over statische koeling onder de kuip met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Het apparaat maakt daarnaast gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische PresentatieHet buffet biedt ruimte aan 4x 1/1 GN - waarbij een complete set precies passende GN-bakken is bijgesloten - en heeft daarboven een verlichte kap in een combinatie plexiglas houtlook, welke eenvoudig kan worden neergelaten en vergrendeld om de inhoud het buffet te beschermen en af te sluiten.
De dienbladgeleiders aan beide zijden zijn eenvoudig neer te klappen, zodat het buffet naar wens vrijstaand of tegen een muur kan worden geplaatst. De open ruimte onder het buffet, welke beide kanten bereikbaar is, biedt bovendien voldoende ruimte om bijvoorbeeld servies, bestek of zelfbedieningshulpmiddelen te plaatsen.
Optimaal GebruiksgemakHet buffet is voorzien 4 stevige zwenkwielen, waarvan 2 geremd, zodat het niet alleen eenvoudig te verplaatsen is, maar ook probleemloos kan worden geparkeerd zonder onbedoeld weg te rijden. Dit maakt het bovendien makkelijker om onder en rondom het buffet schoon te maken.
Let op, enkele illustrerende afbeeldingen kunnen de verwarmde uitvoering zijn; dit betreft de gekoelde uitvoering.
Specificaties
| Uitvoering | Vrijstaand |
|---|---|
| Materiaal | Multiplex, RVS 18/0 |
| Kleur / afwerking | Houtlook, zwart |
| Capaciteit | 4x 1/1 GN (≤ H 150 mm) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | 4x 1/1 GN-bak (H 150 mm) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 170 cm |
| Gewicht | 142 kg |
| Breedte | 1490 mm |
| Diepte | 765 mm |
| Hoogte | 1370 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Gekoeld Buffet | Hout/RVS | 4x 1/1 GN | +2°C/+10°C | Statisch | Liftkap (Verlicht) | Wielen (Geremd) | 1490x765x1370(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 274057 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


