Arktic by Hendi Barkoelkast | 103l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 500x530x870(h)mm
€545,00
€463,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Barkoelkast | 103l | Zwart | 0°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 500x530x870(h)mm | 420x415x715(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€545,00
U bespaart €81,75 (15%)
€463,25 excl. btw
€560,53 incl. btw
Of €186,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 236871 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische barkoelkast Arktic by HENDI beschikt over een ruime inhoud. Het grote glasoppervlak in de deur met dubbele beglazing en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud altijd goed zichtbaar is.
Statisch + Ventilator De barkoelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning en heeft een temperatuurbereik 0°C tot +10°C. Het apparaat beschikt over automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay. Daarnaast maakt de barkoelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is deze geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakDe barkoeling wordt stekkerklaar geleverd en beschikt over 2 verstelbare, zwart PVC-gelakte roosters 402 x 353 mm. De koeling is voorzien een slot met sleutel en 4 verstelbare antislipvoeten voor een stabiele en veilige plaatsing.
Bestel de Arktic by HENDI Barkoelkast | 103L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 500x530x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Statisch + Ventilator De barkoelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning en heeft een temperatuurbereik 0°C tot +10°C. Het apparaat beschikt over automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay. Daarnaast maakt de barkoelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is deze geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakDe barkoeling wordt stekkerklaar geleverd en beschikt over 2 verstelbare, zwart PVC-gelakte roosters 402 x 353 mm. De koeling is voorzien een slot met sleutel en 4 verstelbare antislipvoeten voor een stabiele en veilige plaatsing.
Specificaties
| Bruto inhoud | 103 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 420 x D 415 x H 715 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C (65% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 402 x 353 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,1 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 402 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,12 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 32,5 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Barkoelkast | 103L | Zwart | 0°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 500x530x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 236871 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


