Arktic by Hendi Barkoelkast | 108l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 500x500x900(h)mm
€550,00
€467,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Barkoelkast | 108l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 500x500x900(h)mm | 410x355x745(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€550,00
U bespaart €82,50 (15%)
€467,50 excl. btw
€565,68 incl. btw
Of €188,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233900 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het compacte formaat deze barkoelkast Arktic by HENDI maakt het mogelijk om ook beperkte ruimte toch extra opslag voor dranken e.d. te creëren. Ondanks het beperkte vloeroppervlak 500 x 500 mm biedt de koeling toch een relatief ruime inhoud.
Het grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Daarnaast is deze serie koelingen ook verkrijgbaar in uitvoeringen met 2 of 3 deuren en zelfs in hoge uitvoeringen met 1 of 2 deuren. Zo is er voor elke situatie een geschikte (combinatie van) koeling(en) beschikbaar.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met 2 verstelbare roosters, is voorzien een slot en heeft verstelbare antislipvoeten, voor optimale grip en stabielere plaatsing!
Bestel de Arktic by HENDI Barkoelkast | 108L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 500x500x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het grote glasoppervlak in de deur en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Daarnaast is deze serie koelingen ook verkrijgbaar in uitvoeringen met 2 of 3 deuren en zelfs in hoge uitvoeringen met 1 of 2 deuren. Zo is er voor elke situatie een geschikte (combinatie van) koeling(en) beschikbaar.
Krachtige KoelingDe barkoelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is het ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met 2 verstelbare roosters, is voorzien een slot en heeft verstelbare antislipvoeten, voor optimale grip en stabielere plaatsing!
Specificaties
| Bruto inhoud | 108 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 410 x D 355 x H 745 mm |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (behuizing) / aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | N-ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,13 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 412 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 33,7 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Barkoelkast | 108L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 500x500x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233900 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


