Husky Koelkast | 111l | Rvs | 0°c/+10°c | Statisch | Deuralarm | 605x585x840(h)mm
€799,00
€679,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Koelkast | 111l | Rvs | 0°c/+10°c | Statisch | Deuralarm | 605x585x840(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€799,00
U bespaart €119,85 (15%)
€679,15 excl. btw
€821,77 incl. btw
Of €273,92 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | C1AF-HS-STEEL |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel koelkast Husky biedt met zijn ruime capaciteit 111 liter genoeg ruimte om diverse dranken en etenswaren te koelen. De koeling wordt geleverd met drie draadroosters, wat de flexibiliteit geeft om zelf de ideale indeling jouw dranken en etenswaren te kiezen. Deze koeler is voorzien een slot. Dankzij zijn RVS uiterlijk en bediening aan de buitenkant, is de koeler makkelijk aan te passen. De bediening betreft druktoetsen. Met zijn hoogte 84 centimeter is het een compacte koeler.
Bestel de Husky Koelkast | 111L | RVS | 0°C/+10°C | Statisch | Deuralarm | 605x585x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Husky CSS1H-SD-SS-NL-HU |
|---|---|
| Bruto inhoud | 111 liter |
| Materiaal | RVS (extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (45 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,32 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 482 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,14 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 36 kg |
| Breedte | 605 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 840 mm |
Bestel de Husky Koelkast | 111L | RVS | 0°C/+10°C | Statisch | Deuralarm | 605x585x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | C1AF-HS-STEEL |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


