Exquisit Koelkast | 160l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 405x435x1775(h)mm
€659,00
€560,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Exquisit Koelkast | 160l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | 405x435x1775(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€659,00
U bespaart €98,85 (15%)
€560,15 excl. btw
€677,78 incl. btw
Of €225,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Exquisit |
| Artikelnummer: | ELDC120SB |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Exquisit heeft een inhoud 160 liter en wordt geleverd met 5 verstelbare roosters. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C en automatische ontdooiing.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+10°C met automatische ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in zwart, wat zorgt voor een stijlvol design. Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent. De koelkast heeft aan de achterkant twee wielen, en aan de voorkant twee stelpoten. Bovendien is de koelkast voorzien een zelfsluitende deur met een slot!
Bestel de Exquisit Koelkast | 160L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 405x435x1775(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik +2°C/+10°C met automatische ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen. Deze koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in zwart, wat zorgt voor een stijlvol design. Deze koeling heeft een glazen deur met interne LED-verlichting, zodat alle producten goed zichtbaar zijn, ook voor je de deur opent. De koelkast heeft aan de achterkant twee wielen, en aan de voorkant twee stelpoten. Bovendien is de koelkast voorzien een zelfsluitende deur met een slot!
Specificaties
| Type | Exquisit ELDC120SB |
|---|---|
| Bruto inhoud | 160 liter |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (40 g) |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,56 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1300 kWh |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 52 kg |
| Breedte | 405 mm |
| Diepte | 435 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
Bestel de Exquisit Koelkast | 160L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 405x435x1775(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Exquisit |
|---|---|
| Artikelnummer | ELDC120SB |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


