Rational Combisteamer | Icombi Pro | Elektrisch | 6 Niveaus (2/1 Gn) | 30°c/300°c | 22.4kw (400v) | Touchscreen | 1072x1042x804(h)mm
€22.359,00
€19.005,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Rational Combisteamer | Icombi Pro | Elektrisch | 6 Niveaus (2/1 Gn) | 30°c/300°c | 22.4kw (400v) | Touchscreen | 1072x1042x804(h)mm | 22.4kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€22.359,00
U bespaart €3.353,85 (15%)
€19.005,15 excl. btw
€22.996,23 incl. btw
Of €7.665,41 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Rational |
| Artikelnummer: | 0000005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De iCombi Pro combisteamers Rational maken het mogelijk op meerdere niveau’s tegelijk te grillen, braden, bakken, stomen, stoven, blancheren, pocheren of frituren zonder vet. Met het nieuwe iProductionManager systeem combineer je met het grootste gemak verschillende beladingen tegelijk wanneer mogelijk en na elkaar wanneer het kookssysteem moet overstappen proces. Bijvoorbeeld hete lucht naar stomen of juist stomen naar een combinatie beide.
Intelligente TechniekDe iCombi Pro is uitgerust met een groot aantal intelligente sensoren en functies die voor een consistent perfect resultaat zorgen, iedere keer weer. En toch even tussentijds de deur openen of belading toevoegen? Na het sluiten de deur hervat de iCombi Pro de bereiding en past vocht, temperatuur en tijd volledig automatisch aan.
Instellen al deze intelligente systemen is bovendien heel eenvoudig met het intuïtieve full colour touchscreen.
iCombi Pro 6-2/1 (Elektrisch)Deze uitvoering beschikt over 6 niveaus in 1/1 GN-formaat, welke in de lengte worden geplaatst. Dit zorgt ervoor dat de niveaus ook geschikt zijn voor 2x 1/1 GN per niveau, voor extra flexibiliteit.
Doordacht OntwerpDe geleiderframes zijn uitneembaar, wat samen met de geïntegreerde (onderhoudsvrije) vetafscheiding, geïntegreerde handdouche en gladde RVS-oppervlakken zorgt voor eenvoudig reinigen. Door de extra geïsoleerde glasdeur en het athermische handvat, blijven de deur en het handvat altijd koel, voor veilig en comfortabel openen.
De combisteamer is bovendien voorzien energiebesparende, duurzame LED-verlichting in de bakkamer met hoge kleurweergave voor het snel herkennen de toestand de te bereiden etenswaren.
Uitgebreide FunctiesDe krachtige stoomgenerator zorgt voor optimale stoomproductie, ook temperaturen lager dan 100°C, waarbij de intensiteit in 4 stappen kan worden geselecteerd. En de PowerSteam-functie maakt een verhoogde stoomproductie mogelijk, bijvoorbeeld voor toepassingen uit de Aziatische keuken.
Standaard is de combisteamer voorzien een kernthermometer met 6 meetpunten, automatische foutcorrectie verkeerde plaatsing en optimale positioneringshulp voor zachte of zeer kleine/delicate etenswaren.
De Delta-T-bereidingsopties maken het mogelijk bijzonder efficiënte bereiding gerechten te bereiken met minimaal kookverlies. En de Cool-downfunctie voorziet in instelbare snelle afkoeling met onder andere een selecteerbare extra snelle koeling door waterinspuiting.
Met het iCareSystem beschikt de iCombi Pro ook over zowel korte tussentijdse als uitgebreide zelfreiniging, die bovendien naar wens kan worden ingesteld.
Verder is de temperatuurweergave en -instelling eenvoudig om te schakelen tussen °C en °F, kan tijdweergave/-instelling voor 24-uurs- of AM/PM-tijd worden gekozen en zorgt de klok met atoomtijd voor een altijd accurate tijd.
Opties & AccessoiresBovendien zijn er diverse opties, toebehoren en accessoires beschikbaar voor deze combisteamer, zoals verschillende soorten onderstellen, stapelkits, afzuiging, omkering scharnierkant, et cetera.
Naast de in onze webshop weergegeven opties en accessiores is er nog veel meer beschikbaar, zoals (verrijdbare) ovenrekken, (verrijdbare) onderstellen met diverse andere indelingen (schappen, deuren, etc.) en nog veel, veel meer. Vraag ons gerust naar een compleet overzicht alle mogelijkheden!
Bestel de Rational Combisteamer | iCombi Pro | Elektrisch | 6 Niveaus (2/1 GN) | 30°C/300°C | 22.4kW (400V) | Touchscreen | 1072x1042x804(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Intelligente TechniekDe iCombi Pro is uitgerust met een groot aantal intelligente sensoren en functies die voor een consistent perfect resultaat zorgen, iedere keer weer. En toch even tussentijds de deur openen of belading toevoegen? Na het sluiten de deur hervat de iCombi Pro de bereiding en past vocht, temperatuur en tijd volledig automatisch aan.
Instellen al deze intelligente systemen is bovendien heel eenvoudig met het intuïtieve full colour touchscreen.
iCombi Pro 6-2/1 (Elektrisch)Deze uitvoering beschikt over 6 niveaus in 1/1 GN-formaat, welke in de lengte worden geplaatst. Dit zorgt ervoor dat de niveaus ook geschikt zijn voor 2x 1/1 GN per niveau, voor extra flexibiliteit.
Doordacht OntwerpDe geleiderframes zijn uitneembaar, wat samen met de geïntegreerde (onderhoudsvrije) vetafscheiding, geïntegreerde handdouche en gladde RVS-oppervlakken zorgt voor eenvoudig reinigen. Door de extra geïsoleerde glasdeur en het athermische handvat, blijven de deur en het handvat altijd koel, voor veilig en comfortabel openen.
De combisteamer is bovendien voorzien energiebesparende, duurzame LED-verlichting in de bakkamer met hoge kleurweergave voor het snel herkennen de toestand de te bereiden etenswaren.
Uitgebreide FunctiesDe krachtige stoomgenerator zorgt voor optimale stoomproductie, ook temperaturen lager dan 100°C, waarbij de intensiteit in 4 stappen kan worden geselecteerd. En de PowerSteam-functie maakt een verhoogde stoomproductie mogelijk, bijvoorbeeld voor toepassingen uit de Aziatische keuken.
Standaard is de combisteamer voorzien een kernthermometer met 6 meetpunten, automatische foutcorrectie verkeerde plaatsing en optimale positioneringshulp voor zachte of zeer kleine/delicate etenswaren.
De Delta-T-bereidingsopties maken het mogelijk bijzonder efficiënte bereiding gerechten te bereiken met minimaal kookverlies. En de Cool-downfunctie voorziet in instelbare snelle afkoeling met onder andere een selecteerbare extra snelle koeling door waterinspuiting.
Met het iCareSystem beschikt de iCombi Pro ook over zowel korte tussentijdse als uitgebreide zelfreiniging, die bovendien naar wens kan worden ingesteld.
Verder is de temperatuurweergave en -instelling eenvoudig om te schakelen tussen °C en °F, kan tijdweergave/-instelling voor 24-uurs- of AM/PM-tijd worden gekozen en zorgt de klok met atoomtijd voor een altijd accurate tijd.
Opties & AccessoiresBovendien zijn er diverse opties, toebehoren en accessoires beschikbaar voor deze combisteamer, zoals verschillende soorten onderstellen, stapelkits, afzuiging, omkering scharnierkant, et cetera.
Naast de in onze webshop weergegeven opties en accessiores is er nog veel meer beschikbaar, zoals (verrijdbare) ovenrekken, (verrijdbare) onderstellen met diverse andere indelingen (schappen, deuren, etc.) en nog veel, veel meer. Vraag ons gerust naar een compleet overzicht alle mogelijkheden!
Specificaties
| Serie | Rational iCombi Pro |
|---|---|
| Type | iCombi Pro 6-2/1 |
| Uitvoering | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 30°C / 300°C |
| Aantal niveaus | 6 |
| Niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Bediening | Touchscreen |
| Programmering | Ja |
| Timer | Ja |
| Kernthermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Optie |
| Zelfreiniging | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Wateraansluiting | Ja |
| Afvoeraansluiting | Ja |
| Vermogen | 22,4 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 1072 mm |
| Diepte | 1042 mm |
| Hoogte | 804 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur i.c.m. waterontharder |
Bestel de Rational Combisteamer | iCombi Pro | Elektrisch | 6 Niveaus (2/1 GN) | 30°C/300°C | 22.4kW (400V) | Touchscreen | 1072x1042x804(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Rational |
|---|---|
| Artikelnummer | 0000005 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


