Modular Lavasteengrill | Fun 650 | Gas | Oppervlak 640x500 (gietijzer) | 11kw | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm
€2.220,00
€1.887,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Modular Lavasteengrill | Fun 650 | Gas | Oppervlak 640x500 (gietijzer) | 11kw | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm | 5.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.220,00
U bespaart €333,00 (15%)
€1.887,00 excl. btw
€2.283,27 incl. btw
Of €761,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Modular |
| Artikelnummer: | 318311 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De FUN 650 kooklijn Modular is uitgevoerd in strak design met behuizing in hoogwaardig RVS en betrouwbare, krachtige techniek.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel LavasteengrillDeze tafelmodel lavasteengrill op gas uit de FUN 650 kooklijn heeft een dubbel grillrooster hoogwaardig gietijzer en twee branders met gestabiliseerde vlam, thermokoppel, waakvlam en piëzo-ontsteking, voor veilige en comfortabel gebruik. Het oppervlak is daarbij verdeeld over twee onafhankelijk instelbare zones met gasklepregeling door middel de hittebestendige draaiknoppen, voor optimale flexibiliteit.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt de lavasteengrill over een grote vaatwasmachinebestendige lade die tegelijkertijd functioneert als waterbak én vetopvang, wat samen met de uitneembare gietijzeren grillroosters voor makkelijker schoonmaken zorgt. Verder is de grill standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten. Ook zijn de benodigde lavastenen standaard al bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Bestel de Modular Lavasteengrill | FUN 650 | Gas | Oppervlak 640x500 (Gietijzer) | 11kW | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Door het relatief compacte formaat is deze kooklijn zeer geschikt voor kleinere of middelgrote professionele keukens en de serie biedt een zeer uitgebreid assortiment apparaten, toebehoren en accessoires, waarmee een complete keukeninrichting kan worden samengesteld!
Tafelmodel LavasteengrillDeze tafelmodel lavasteengrill op gas uit de FUN 650 kooklijn heeft een dubbel grillrooster hoogwaardig gietijzer en twee branders met gestabiliseerde vlam, thermokoppel, waakvlam en piëzo-ontsteking, voor veilige en comfortabel gebruik. Het oppervlak is daarbij verdeeld over twee onafhankelijk instelbare zones met gasklepregeling door middel de hittebestendige draaiknoppen, voor optimale flexibiliteit.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt de lavasteengrill over een grote vaatwasmachinebestendige lade die tegelijkertijd functioneert als waterbak én vetopvang, wat samen met de uitneembare gietijzeren grillroosters voor makkelijker schoonmaken zorgt. Verder is de grill standaard voorbereid op aardgas, maar een ombouwset voor aanpassing naar propaangas is bijgesloten. Ook zijn de benodigde lavastenen standaard al bijgesloten.
Accessoires & ToebehorenDe Modular FUN 650 kooklijn biedt bovendien een ruim aanbod aan andere apparatuur en diverse accessoires en toebehoren, zoals bijpassende onderstellen, diverse toebehoren om de onderstellen naar wens in te richten, verbindingsstrips en nog veel meer!
Specificaties
| Serie | Modular FUN 650 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Aardgas |
| Formaat bakoppervlak | 2x B 320 x D 500 mm |
| Materiaal bakoppervlak | Gietijzer |
| Bediening | Analoog |
| Piëzo-ontsteking | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Onderstel | Optie |
| Bijgesloten | Lavastenen, ombouwset propaangas |
| Vermogen | 11 kW (2x 5,5 kW) |
| Gewicht | 59 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 448 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Modular Lavasteengrill | FUN 650 | Gas | Oppervlak 640x500 (Gietijzer) | 11kW | Piëzo Ontsteking | 700x650x448(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Modular |
|---|---|
| Artikelnummer | 318311 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


