Hendi Maatbeker | Kunststof | 5L | Maatverdeling | Stapelbaar | ø210x270(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Maatbeker | Kunststof | 5L | Maatverdeling | Stapelbaar | ø210x270(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 567852 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stevige maatbeker HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit voedselveilig kunststof met praktische handgreep. De maatbeker heeft een inhoud 5 liter en is voorzien duidelijke maatverdeling in reliëf die buiten duidelijk leesbaar is.
Bovendien is de maatbeker vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen, makkelijk stappelbaar door het doordachte ontwerp en ook beschikbaar in uitvoeringen met inhoud 500 ml, 1 liter, 2 liter of 3 liter!
Bestel de HENDI Maatbeker | Kunststof | 5L | Maatverdeling | Stapelbaar | Ø210x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien is de maatbeker vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen, makkelijk stappelbaar door het doordachte ontwerp en ook beschikbaar in uitvoeringen met inhoud 500 ml, 1 liter, 2 liter of 3 liter!
Specificaties
| Bruto inhoud | 5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (voedselveilig) |
| Gewicht | 0,38 kg |
| Breedte | Ø 210 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de HENDI Maatbeker | Kunststof | 5L | Maatverdeling | Stapelbaar | Ø210x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 567852 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


