Hendi Lekbak | Rvs/kunststof | 157x145x22(h)mm
€12,49
€10,62
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Lekbak | Rvs/kunststof | 157x145x22(h)mm
OP VOORRAAD
€12,49
U bespaart €1,87 (15%)
€10,62 excl. btw
€12,85 incl. btw
Of €4,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 211298 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI lekbak is speciaal ontworpen om gemorste vloeistoffen op te vangen en de presentatieruimte schoon te houden. De tray hoogwaardig RVS vangt druppels en morsen efficiënt op, terwijl de basis duurzaam ABS zorgt voor stabiliteit en langdurig gebruik.
De lekbak is geschikt voor alle enkel- en dubbelwandige verwarmde drankendispenser HENDI, waardoor het een praktische en hygiënische aanvulling is op elke horecakeuken of buffetopstelling.
Bestel de HENDI Lekbak | RVS/Kunststof | 157x145x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De lekbak is geschikt voor alle enkel- en dubbelwandige verwarmde drankendispenser HENDI, waardoor het een praktische en hygiënische aanvulling is op elke horecakeuken of buffetopstelling.
Specificaties
| Materiaal | RVS, kunststof (ABS) |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 22 mm |
Bestel de HENDI Lekbak | RVS/Kunststof | 157x145x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 211298 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


