Unninox Warmhoudkast | Rvs | 30°c/80°c | Geventileerd | Schuifdeuren | 230v | Diepte 600 | Hoogte 850 | Breedte 1000-2000 | Achteropstand
€1.150,00
€805,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Warmhoudkast | Rvs | 30°c/80°c | Geventileerd | Schuifdeuren | 230v | Diepte 600 | Hoogte 850 | Breedte 1000-2000 | Achteropstand
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.150,00
U bespaart €345,00 (30%)
€805,00 excl. btw
€974,05 incl. btw
Of €324,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | WT-1506085-S |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele warmhoudkast met achteropstand UNNINOX heeft een diepte 600 mm. De extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) en het werkblad is versterkt met geluiddempend MDF.
Optimale VerwarmingDaarnaast heeft de warmhoudkast geventileerde verwarming, voor optimale verdeling de warme lucht, met een temperatuurbereik 30°C/80°C en stevige draaiknopbediening, zodat je de perfecte warmhoudtemperatuur heel eenvoudig kunt instellen.
Praktische ConstructieDe warmhoudkast is beschikbaar in breedtematen 1000 tot 2000 mm en voorzien schuifdeuren, waarmee de binnenkant eenvoudig toegankelijk is zonder extra ruimte in te nemen het openen de deuren (in tegenstelling tot draaideuren). Verder is de warmhoudkast voorzien verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets is aan te passen en het ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler kan worden geplaatst!
Bestel de UNNINOX Warmhoudkast | RVS | 30°C/80°C | Geventileerd | Schuifdeuren | 230V | Diepte 600 | Hoogte 850 | Breedte 1000-2000 | Achteropstand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale VerwarmingDaarnaast heeft de warmhoudkast geventileerde verwarming, voor optimale verdeling de warme lucht, met een temperatuurbereik 30°C/80°C en stevige draaiknopbediening, zodat je de perfecte warmhoudtemperatuur heel eenvoudig kunt instellen.
Praktische ConstructieDe warmhoudkast is beschikbaar in breedtematen 1000 tot 2000 mm en voorzien schuifdeuren, waarmee de binnenkant eenvoudig toegankelijk is zonder extra ruimte in te nemen het openen de deuren (in tegenstelling tot draaideuren). Verder is de warmhoudkast voorzien verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets is aan te passen en het ook op een enigszins ongelijke ondergrond stabieler kan worden geplaatst!
Specificaties
| Verwarming | Elektrisch |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 30°C / 80°C |
| Bediening | Analoog |
| Indeling onderstel | Schuifdeuren |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | Ca. 70 - 120 kg |
| Breedte | 1000 - 2000 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de UNNINOX Warmhoudkast | RVS | 30°C/80°C | Geventileerd | Schuifdeuren | 230V | Diepte 600 | Hoogte 850 | Breedte 1000-2000 | Achteropstand eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | WT-1506085-S |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



