Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Elektrisch | 12kg/u | 170x260x460(h)mm
€78,50
€66,73
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijscrusher | Barup | Rvs | Elektrisch | 12kg/u | 170x260x460(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€78,50
U bespaart €11,78 (15%)
€66,73 excl. btw
€80,74 incl. btw
Of €26,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271520 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrische BarUp ijscrusher HENDI is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS behuizing met RVS messen en duurzaam maalmechanisme. Dit zorgt voor een optimale werking en krachtige vergruizing ijsblokjes.
De ijsblokjes kunnen worden geladen in de grote ijstrechter bovenop en het vergruisde ijs wordt opgevangen in de uitneembare, breukbestendige container transparant kunststof met een capaciteit ca. 12 kopjes ijs. De crusher heeft een capaciteit ca. 12 kg ijsblokjes per uur en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Let op, dit apparaat is niet bedoeld voor continu gebruik.
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Elektrisch | 12kg/u | 170x260x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ijsblokjes kunnen worden geladen in de grote ijstrechter bovenop en het vergruisde ijs wordt opgevangen in de uitneembare, breukbestendige container transparant kunststof met een capaciteit ca. 12 kopjes ijs. De crusher heeft een capaciteit ca. 12 kg ijsblokjes per uur en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Let op, dit apparaat is niet bedoeld voor continu gebruik.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | Elektrisch |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Aansluitwaarde | 0,07 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,69 kg |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 460 mm |
Bestel de HENDI IJscrusher | BarUp | RVS | Elektrisch | 12kg/u | 170x260x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271520 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


