Hendi Hokker | Kitchenline | Propaangas | Enkele Brander | 6kw | 400x440x390(h)mm
€312,50
€234,38
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hokker | Kitchenline | Propaangas | Enkele Brander | 6kw | 400x440x390(h)mm | 6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€312,50
U bespaart €78,13 (25%)
€234,38 excl. btw
€283,59 incl. btw
Of €94,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 147801 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische en voordelige KitchenLine hokker HENDI is uitgevoerd met robuust RVS frame en geëmailleerde gietijzeren pannendrager.
De hokker is voorzien een brander met enkele ring die voorbereid is op propaangas met thermokoppel en piëzo ontsteking, zodat een elektrische aansluiting niet nodig is om toch op een veilige manier te ontsteken.
De HENDI KitchenLine hokker wordt geleverd inclusief gasslang, drukregelaar en sproeierset om de hokker te kunnen ombouwen naar aardgas. Bovendien zijn er diverse accessoires beschikbaar, zoals een ring om wokpannen te dragen en een speciale (extra grote) bijpassende wok!
Bestel de HENDI Hokker | KitchenLine | Propaangas | Enkele Brander | 6kW | 400x440x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De hokker is voorzien een brander met enkele ring die voorbereid is op propaangas met thermokoppel en piëzo ontsteking, zodat een elektrische aansluiting niet nodig is om toch op een veilige manier te ontsteken.
De HENDI KitchenLine hokker wordt geleverd inclusief gasslang, drukregelaar en sproeierset om de hokker te kunnen ombouwen naar aardgas. Bovendien zijn er diverse accessoires beschikbaar, zoals een ring om wokpannen te dragen en een speciale (extra grote) bijpassende wok!
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Type | Hokker |
| Verhitting | Propaan-/butaangas |
| Branders / kookpunten | 1 (enkele ring) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Verstelbare poten | Nee |
| Vermogen | 6 kW |
| Gewicht | 11,85 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 390 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de HENDI Hokker | KitchenLine | Propaangas | Enkele Brander | 6kW | 400x440x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 147801 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


