Hendi Hamburgerpers | Handmatig | Hamburger ø130mm | Hefboom | 320x250x300(h)mm
€234,50
€175,88
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hamburgerpers | Handmatig | Hamburger ø130mm | Hefboom | 320x250x300(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€234,50
U bespaart €58,63 (25%)
€175,88 excl. btw
€212,81 incl. btw
Of €70,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282113 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste handmatige harmburgerpers HENDI maakt hamburgers met een diameter 130 mm en heeft een handige hefboom, waarmee bereide hamburgers eenvoudig uit de perskom kunnen worden gehaald.
Alle delen die in aanraking met voedsel komen zijn gemaakt RVS en de pers heeft een bodemplaat geanodiseerd aluminium. Bovendien heeft de hamburgerpers een handige houder voor scheiders!
Bestel de HENDI Hamburgerpers | Handmatig | Hamburger Ø130mm | Hefboom | 320x250x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Alle delen die in aanraking met voedsel komen zijn gemaakt RVS en de pers heeft een bodemplaat geanodiseerd aluminium. Bovendien heeft de hamburgerpers een handige houder voor scheiders!
Specificaties
| Capaciteit | Ø 130 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS / aluminium |
| Gewicht | 5,43 kg |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Hoogte | 300 mm |
Bestel de HENDI Hamburgerpers | Handmatig | Hamburger Ø130mm | Hefboom | 320x250x300(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282113 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

