Hendi Citruspers | Barup | Elektrisch | Hefboom | 980tpm | 0.23kw (230v) | 280x200x470(h)mm
€325,00
€276,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Elektrisch | Hefboom | 980tpm | 0.23kw (230v) | 280x200x470(h)mm | 0.23kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€325,00
U bespaart €48,75 (15%)
€276,25 excl. btw
€334,26 incl. btw
Of €111,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 221099 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrische citruspers uit de BarUp-serie HENDI is uitgevoerd met behuizing in roestwerend gecoat staal en de perskom, schenktuit en perskegel in hoge kwaliteit RVS.
Het hefboomsysteem, waarbij minder kracht hoeft te worden gezet, en het spatscherm zorgen voor veilige en comfortabele bediening. En de citruspers heeft een krachtige motor met een snelheid 980 TPM en een handige aan-/uitschakelaar met waterdichte afwerking.
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Elektrisch | Hefboom | 980TPM | 0.23kW (230V) | 280x200x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het hefboomsysteem, waarbij minder kracht hoeft te worden gezet, en het spatscherm zorgen voor veilige en comfortabele bediening. En de citruspers heeft een krachtige motor met een snelheid 980 TPM en een handige aan-/uitschakelaar met waterdichte afwerking.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Elektrisch (hefboom) |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | Gecoat staal / RVS / kunststof (ABS, polycarbonaat) |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 8,71 kg |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 470 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Elektrisch | Hefboom | 980TPM | 0.23kW (230V) | 280x200x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 221099 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


