Hendi Citruspers | Barup | Aluminium | Geel | Citroen | Handmatig | 223x75x45(h)mm
€12,49
€10,62
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Citruspers | Barup | Aluminium | Geel | Citroen | Handmatig | 223x75x45(h)mm
OP VOORRAAD
€12,49
U bespaart €1,87 (15%)
€10,62 excl. btw
€12,85 incl. btw
Of €4,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 592052 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De gele citruspers uit de BarUp serie HENDI is ideaal voor het persen citroenen. Met zijn doordachte ontwerp haal je eenvoudig het meeste sap uit de vruchten, terwijl de zaden netjes in de pers achterblijven. De pers is gemaakt een gepoedercoate dikke aluminiumlegering voor een stevige en duurzame constructie en heeft een ergonomische handgreep voor optimaal gebruiksgemak. Deze citruspers is perfect voor verse sappen en cocktails en is niet vaatwasmachinebestendig; reinig hem met de hand om de kwaliteit te behouden.
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Aluminium | Geel | Citroen | Handmatig | 223x75x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Werking | Handmatig |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur / afwerking | Geel |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Breedte | 223 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 45 mm |
Bestel de HENDI Citruspers | BarUp | Aluminium | Geel | Citroen | Handmatig | 223x75x45(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 592052 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


