Diverso by Diamond Werktafel | Eco | Rvs | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1200-2000
€421,00
€315,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Werktafel | Eco | Rvs | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1200-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€421,00
U bespaart €105,25 (25%)
€315,75 excl. btw
€382,06 incl. btw
Of €127,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-TXT2-D12 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS werktafel uit de ECO-serie Diverso by Diamond is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. Deze stevige werktafel heeft een diepte 700 mm, is uitgerust met een versterkt bodemschap voor extra opbergmogelijkheden en is verkrijgbaar in breedten 1200 - 2000 mm, voor optimale flexibiliteit.
Sterke ConstructieDe constructie hoogwaardig RVS (AISI 430) is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen dagelijks intensief professioneel gebruik. Het werkblad is voorzien geluidsisolatie, voor comfortabel werken, en het bodemschap is extra versterkt, om extra draagkracht en stabiliteit te bieden.
Flexibele ToepassingDe RVS stelvoeten zorgen dat de werktafel in hoogte verstelbaar is 850 tot 880 mm en daarnaast steviger staat, ook op eningszins ongelijke ondergrond. Door de beschikbaarheid in diverse breedten wordt optimale flexibiliteit gecreëerd en daarnaast biedt de Diverso by Diamond ECO-serie diverse andere RVS meubelen om een complete inrichting mee samen te stellen.
Bestel de Diverso by Diamond Werktafel | ECO | RVS | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1200-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Sterke ConstructieDe constructie hoogwaardig RVS (AISI 430) is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen dagelijks intensief professioneel gebruik. Het werkblad is voorzien geluidsisolatie, voor comfortabel werken, en het bodemschap is extra versterkt, om extra draagkracht en stabiliteit te bieden.
Flexibele ToepassingDe RVS stelvoeten zorgen dat de werktafel in hoogte verstelbaar is 850 tot 880 mm en daarnaast steviger staat, ook op eningszins ongelijke ondergrond. Door de beschikbaarheid in diverse breedten wordt optimale flexibiliteit gecreëerd en daarnaast biedt de Diverso by Diamond ECO-serie diverse andere RVS meubelen om een complete inrichting mee samen te stellen.
Specificaties
| Serie | Diverso by Diamond ECO |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 1200 - 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd (m.u.v. poten) |
| Gewicht | 50 kg - 73 kg |
Bestel de Diverso by Diamond Werktafel | ECO | RVS | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1200-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-TXT2-D12 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



