Diamond Vrieskast | 221l | Zwart | -18°c/-24°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 494x521x1915(h)mm
€1.613,00
€1.209,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieskast | 221l | Zwart | -18°c/-24°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 494x521x1915(h)mm | 374x388x1441(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.613,00
U bespaart €403,25 (25%)
€1.209,75 excl. btw
€1.463,80 incl. btw
Of €487,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | RLB3-3G-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskast met glasdeur Diamond biedt hoge kwaliteit en betrouwbaarheid tegen een aantrekkelijke prijs.
VentilatorondersteuningDe vrieskast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -18°C/-24°C met handmatige ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
De vrieskast is geclassificeerd onder energielabel C, een redelijk zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpDeze vrieskast heeft een dubbel beglaasde deur en interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Het interieur en exterieur is gemaakt gelakt plaatstaal, en het deurframe aluminium. Daarnaast heeft de deur automatische sluiting en heeft het een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Bestel de Diamond Vrieskast | 221L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 494x521x1915(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
VentilatorondersteuningDe vrieskast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning door middel een ventilerende verdamper, voor betere verdeling de koude lucht, en heeft een temperatuurbereik -18°C/-24°C met handmatige ontdooiing en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
De vrieskast is geclassificeerd onder energielabel C, een redelijk zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Doordacht OntwerpDeze vrieskast heeft een dubbel beglaasde deur en interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is. Het interieur en exterieur is gemaakt gelakt plaatstaal, en het deurframe aluminium. Daarnaast heeft de deur automatische sluiting en heeft het een geïntegreerd handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur is verder voorzien een slot.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen - voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat - als 2 stelpoten, zodat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden en ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen is.
Specificaties
| Bruto inhoud | 221 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 374 x D 388 x H 1441 mm |
| Materiaal | Gelakt plaatstaal (intern/extern), aluminium (deurframe) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | -18°C / -24°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | CFK-vrij polyurethaan |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 7 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 494 mm |
| Diepte | 521 mm |
| Hoogte | 1915 mm |
Bestel de Diamond Vrieskast | 221L | Zwart | -18°C/-24°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 494x521x1915(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | RLB3-3G-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





