Diamond Muurkast | Schuifdeuren | Met Verstelbare/afneembare Tussenplank | 1400x400x600(h)mm
€863,00
€647,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurkast | Schuifdeuren | Met Verstelbare/afneembare Tussenplank | 1400x400x600(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€863,00
U bespaart €215,75 (25%)
€647,25 excl. btw
€783,17 incl. btw
Of €261,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | IF140T/EL-LIQ |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurkast | Schuifdeuren | Met Verstelbare/afneembare Tussenplank | 1400x400x600(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie RVS Wandkasten. Extra voordelen: uitneembare onderdelen. Het gewicht bedraagt 295,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Versterkt tussentablet uitneembaar en verstelbaar in hoogte.- Schuifdeuren (dubbele wand).- Ingewerkte handgrepen.- Uitvoering in R.V.S. AISI 340/441 (geborstelde afwerking).Afmeting 1400x400x600(h)mm
Gewicht 43 kg
Specificaties
| Breedte | 1400mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 600mm |
| Gewicht | 43Kg |
| Volume | 0.54 |
Bestel de Diamond Muurkast | Schuifdeuren | Met Verstelbare/Afneembare Tussenplank | 1400x400x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | IF140T/EL-LIQ |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


