Diamond Wijnkoelkast | Wine Evo | 382l (118x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +7°c/+20°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x618x1863(h)mm
€1.170,00
€877,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Wijnkoelkast | Wine Evo | 382l (118x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +7°c/+20°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x618x1863(h)mm | 490x447x1557(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.170,00
U bespaart €292,50 (25%)
€877,50 excl. btw
€1.061,78 incl. btw
Of €353,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CK38/G |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische wijnkoelkast uit de WINE EVO serie Diamond combineert een moderne en luxe uitstraling met diverse praktische functies voor het aantrekkelijke etaleren en tegelijkertijd op de perfecte temperatuur bewaren je wijncollectie.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, en eenvoudige mechanische bediening met analoge thermometer. De enkele zone met ruim temperatuurbereik +7°C/+20°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Door de microschakelaar in de deur stopt de ventilatie automatisch het openen de deur, wat zorgt voor extra energiebesparing, en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping voor extra gebruiksgemak en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koeling heeft een behuizing in gelakt plaatstaal, met dikke CFK-vrije isolatie, en een deur met dubbele Thermopane®-beglazing. De verzonken handgreep over de volledige hoogte zorgt voor eenvoudige openen en sluiten en draagt aan de strakke afwerking. De deur, met zelfsluitende scharniering, heeft daarnaast magnetische rubbers en is voorzien een slot met sleutels. En met een apart verkrijgbaar scharnierset (artikelnr. DIA-CK72/S) is de scharnierkant ook links mogelijk.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan maar liefst 118 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgt de combinatie stelvoeten en rollers zowel voor extra stabiliteit als eenvoudig verplaatsen!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | WINE EVO | 382L (118x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +7°C/+20°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x618x1863(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, en eenvoudige mechanische bediening met analoge thermometer. De enkele zone met ruim temperatuurbereik +7°C/+20°C maakt de wijnkoeling daarbij geschikt voor diverse soorten witte en rode wijnen.
Door de microschakelaar in de deur stopt de ventilatie automatisch het openen de deur, wat zorgt voor extra energiebesparing, en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing en natuurlijke condensverdamping voor extra gebruiksgemak en is de wijnkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Praktische ConstructieDe koeling heeft een behuizing in gelakt plaatstaal, met dikke CFK-vrije isolatie, en een deur met dubbele Thermopane®-beglazing. De verzonken handgreep over de volledige hoogte zorgt voor eenvoudige openen en sluiten en draagt aan de strakke afwerking. De deur, met zelfsluitende scharniering, heeft daarnaast magnetische rubbers en is voorzien een slot met sleutels. En met een apart verkrijgbaar scharnierset (artikelnr. DIA-CK72/S) is de scharnierkant ook links mogelijk.
Het interieur is uitgevoerd in thermogevormd zwart ABS-kunststof en heeft verstelbare houten roosters, voor een authentieke uitstraling, en apart geschakelde LED-verlichting. Daarbij biedt de wijnkoelkast ruimte aan maar liefst 118 standaardformaat wijnflessen. Bovendien produceert het apparaat relatief weinig geluid en zorgt de combinatie stelvoeten en rollers zowel voor extra stabiliteit als eenvoudig verplaatsen!
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Serie | Diamond WINE EVO |
|---|---|
| Uitvoering | 1 zone |
| Bruto inhoud | 382 liter |
| Binnenafmetingen | B 490 x D 447 x H 1557 mm |
| Capaciteit | 118x 75cl (standaard wijnfles) |
| Materiaal | Staal (behuizing), ABS (intern), hout (roosters) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +7°C / +20°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Natuurlijk |
| Isolatie | Polyurethaan (CFK-vrij) |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Optie |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | E |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 86 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 618 mm |
| Hoogte | 1863 mm |
Bestel de Diamond Wijnkoelkast | WINE EVO | 382L (118x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +7°C/+20°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 600x618x1863(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CK38/G |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



