Gastro-inox Koelkast | 1200l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1340x810x2000(h)mm
€2.250,00
€1.800,00
excl. btw
-20%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Koelkast | 1200l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1340x810x2000(h)mm | 1224x680x1390(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.250,00
U bespaart €450,00 (20%)
€1.800,00 excl. btw
€2.178,00 incl. btw
Of €726,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 201.014 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele RVS dubbeldeurs koelkast Gastro-Inox heeft een binnenmaat die geschikt is voor 2/1 GN-formaat, waarbij de verstelbare roosters naar wens zijn in te delen voor extra flexibiliteit.
Optimaal GebruiksgemakDe deuren zijn voorzien een nette ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en is standaard voorzien een slot per deur. Daarnaast is de koelkast ook standaard voorzien 4 wielen (waarvan 2 geremd) voor eenvoudig verplaatsen, zodat je bijvoorbeeld makkelijker rond en onder de koelkast kunt schoonmaken. Bovendien is de binnenkant voorzien LED-verlichting zodat de inhoud gemakkelijk te zien is.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en handmatige ontdooiing.
Daarnaast maakt de koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 30°C.
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 1200L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1340x810x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakDe deuren zijn voorzien een nette ingewerkte handgreep over de volledige hoogte en is standaard voorzien een slot per deur. Daarnaast is de koelkast ook standaard voorzien 4 wielen (waarvan 2 geremd) voor eenvoudig verplaatsen, zodat je bijvoorbeeld makkelijker rond en onder de koelkast kunt schoonmaken. Bovendien is de binnenkant voorzien LED-verlichting zodat de inhoud gemakkelijk te zien is.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een digitaal instelbaar temperatuurbereik +2°C/+8°C en handmatige ontdooiing.
Daarnaast maakt de koelkast gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 30°C.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1200 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 1224 x D 680 x H 1390 mm |
| Materiaal | RVS AISI-304 (extern), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,22 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1540 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,41 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 180 kg |
| Breedte | 1340 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 1200L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1340x810x2000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 201.014 |
| EAN / Barcode | 7445908512539 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


