Bartscher Waterfilter | Kv-150 | Kalk-/chloorfiltering | Filtercapaciteit 150l (10°dh) | 43x61x107(h)mm
€24,69
€18,52
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Waterfilter | Kv-150 | Kalk-/chloorfiltering | Filtercapaciteit 150l (10°dh) | 43x61x107(h)mm
€24,69
U bespaart €6,17 (25%)
€18,52 excl. btw
€22,41 incl. btw
Of €7,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 109902 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het Bartscher KV-150 waterfilter is ontwikkeld om volautomatische koffiemachines optimaal te beschermen en tegelijkertijd de koffiekwaliteit te verbeteren. Door effectieve reductie kalk en chloor wordt niet alleen de levensduur het apparaat verlengd, maar ook het aroma en de crema elke kop koffie geoptimaliseerd. Dit resulteert in minder onderhoud, lagere servicekosten en een constante koffiekwaliteit op hoog niveau.
Dankzij de instelbare ring kan de filtratie nauwkeurig worden afgestemd op de lokale waterhardheid, waardoor ideale zetomstandigheden ontstaan. Het filter behoudt daarbij essentiële mineralen voor een gebalanceerde smaak, terwijl het zorgt voor een constante waterdruk en temperatuur tijdens het gehele zetproces. Met een filtercapaciteit tot maximaal circa 150 liter (10°dH waterhardheid) en een geschikte watertoevoertemperatuur 4°C tot 30°C is de KV-150 geschikt voor professioneel dagelijks gebruik.
Het filter is eenvoudig te vervangen wanneer de capaciteit is bereikt, waardoor onderhoud snel en zonder lange onderbrekingen kan worden uitgevoerd. De KV-150 is specifiek afgestemd op onder andere Bartscher volautomatische koffiemachines EASY SLIM 200, EASY PLUS 550, KV1 DELUXE en KV2 PREMIUM en is vervaardigd uit materialen die voldoen aan hoge hygiënische en voedselveilige normen.
Bestel de Bartscher Waterfilter | KV-150 | Kalk-/Chloorfiltering | Filtercapaciteit 150L (10°dH) | 43x61x107(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij de instelbare ring kan de filtratie nauwkeurig worden afgestemd op de lokale waterhardheid, waardoor ideale zetomstandigheden ontstaan. Het filter behoudt daarbij essentiële mineralen voor een gebalanceerde smaak, terwijl het zorgt voor een constante waterdruk en temperatuur tijdens het gehele zetproces. Met een filtercapaciteit tot maximaal circa 150 liter (10°dH waterhardheid) en een geschikte watertoevoertemperatuur 4°C tot 30°C is de KV-150 geschikt voor professioneel dagelijks gebruik.
Het filter is eenvoudig te vervangen wanneer de capaciteit is bereikt, waardoor onderhoud snel en zonder lange onderbrekingen kan worden uitgevoerd. De KV-150 is specifiek afgestemd op onder andere Bartscher volautomatische koffiemachines EASY SLIM 200, EASY PLUS 550, KV1 DELUXE en KV2 PREMIUM en is vervaardigd uit materialen die voldoen aan hoge hygiënische en voedselveilige normen.
Specificaties
| Type | Bartscher KV-150 |
|---|---|
| Capaciteit | 150 liter (10° dH) |
| Materiaal | Kunststof (voedselveilig) |
| Gewicht | 0,09 kg |
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoogte | 107 mm |
Bestel de Bartscher Waterfilter | KV-150 | Kalk-/Chloorfiltering | Filtercapaciteit 150L (10°dH) | 43x61x107(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 109902 |
| EAN / Barcode | 4006387008413 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


